Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szépen kidolgozott izmokat,...

Szépen kidolgozott izmokat, látványosan atletikus testet akarok workout edzésekkel. És hogy milyen edzéstervet tudnátok nekem ajánlani ez ügyben? .16/F

Figyelt kérdés
Én mindig is sportoltam, tehát kondiba vagyok. (Úszok,nagyon ritkán kondiba is megyek, meg boxolok.)

2014. márc. 23. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Workout edzés? Az mi?
2014. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Modern nevén Street Workout, szabad (saját) testsúlyos edzés - extrém torna gyakorlatok, szabadtéri parkokban. (fizikai fitness) Egy nagyon előnyös, látványos, és teljesen ingyen elérhető edzésmódszer mindenki számára.

További megnevezések: street workout, ghetto workout, freestyle calisthenics, street fitness, és egyéb megnevezéseken hírhedt

2014. márc. 23. 12:38
 3/8 tkodit ***** válasza:
89%

a "workout edzésnek" kevesebb értelme van, mint a "bacon szalonnának" :D


Amúgymeg: Keress rá a neten, és kezdj el ügyelni a kajálásodra!

2014. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az edzőterem már nem is jó?Miért akar minden nyomorék harcos meg fegyenc lenni?
2014. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindenkinek bejön, hogy lemegy a terembe másik 10 izzadó izomagyú állat közé és emelgeti a súlyokat, nincs ezzel semmi gond.
2014. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ha szerzel valahonnan két darab egykezes súlyzót, akkor tudsz otthon mindenféle izomcsoportra edzeni!! Nem kell ez a "workout" edzés !!
2014. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Spartacus workout tökéletes lenne neked.
2014. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát szerintem is neten keress rá, vagy kérdezz meg egy tapasztaltabb embert aki jártas benne! Amúgy én is szoktam parkba " edzeni " ( tólóckodni,húzóckodni stb ) de szerintem nem érek el vele annyit mintha terembe mennék. Tetszett nekem is ez a dolog, de mivel nagyon lassan fejlődtem így inkább a terembe mentem. De sok sikert kívánok (:
2014. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!