Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha mindennap 100 felülés és...

Huszti András1998 kérdése:

Ha mindennap 100 felülés és törzsemelést csinálok akkor kb mennyi idő, hogy kockás hasam lesz vagy hogy meglátszódjon valami?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A soha az sok. Szóval sok.
2014. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz ezret is akkor se lesz tőle kockás hasad... De ha társítasz mellé egy minőségi tápanyagokból összeállított grammra pontosan kiszámolt étrendet és lecsökken a testzsírszázalékod akkor látni fogod a kockákat...
2014. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Attól is függ, hogy milyen géneket örököltél.
2014. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van. Nekem pl. sohasem volt kockahasam, pedig igencsak izmos voltam. Vagyis valószínűleg volt, csak épp nem látszott. :)
2014. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy, edzéssel izmos lehet a hasad, de, hogy látszódjanak a kockák, alacsony testzsír kell, vagyis helyes táplálkozás, diéta, esetleg kardio edzés. Enélkül egész nap nyomhatod a felülést, erősödni fogsz, de nem lesz soha tőle kocka hasad. A hasi zsír nem tűnik el a felülésektől.
2014. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

:)))) Hát nem egészen értek egyet :)

Nekem 10 nap / 2 hét múlva olyan kocka hasam lett a napi 100 felüléstől hogy ihajj! Egyébként épp most fejeztem be a napi 100-at és épp pihenni jöttem s látom a témát.

Génektől is függ, természetesen attól is, hogy mennyi , mekkora zsírréteg van azon a tájon és még természetesebben a táplálkozástól de a napi 100 korrekt felüléstől igen hamar kockák kell hogy legyenek.


Ja...és én NŐ vagyok , nem is mai :) de sokat letagadhatnék :)))


Kitartás! Tuti menni fog!

Felülés: korrektül ám! Én hanyatt "nyomom" és nem felülök hanem lábak tarkóra ( nyújtott )

2014. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem alkat kérdése és nem nagyon tudsz rajta változtatni nekem mindegyik fiamnak kockás a hasa nem kell tenniük semmit érte
2014. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!