Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó combfeszesítő gyakorlatok...

Jó combfeszesítő gyakorlatok férfiaknak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 10:49
 1/8 Osynho ***** válasza:
74%
jaaaaj, hagyjátok már ezt a feszesités baromságot! :-) fogyni vagy izmosodni lehet. melyiket szeretnéd?
2014. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most hiába pontozza le valaki az elöttem szólót, ha megírod nekem hogy mi konkrétan az a feszesítés, akkor elnézést kérek. Csajoknál még talán okés, hogy a fogyirovatban feszesítenek, de egy értelmes, "kemény" testet izomnöveléssel majd utána szálkásítással (zsír leadás) lehet. Ehhez súlyzós edzés (vagy legalább elég stimulánst adó edzés) kell, és megfelelő étrend.


Gyakorlatnak guggolás, kitörés, stb. De ha nincs elegendő tápanyag, az izomzat nem fog nőni. Zsírt leadni meg edzéssel nem lehet, kalóriaminuszban kell hozzá lenni. De mivel ez ellentétes folyamat, így egyszerre nem működik. Tehát olyan hogy feszesítés, bár nagyon jól hangzik és divatos, tulajdonképpen nem létezik.

2014. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andi80018 ***** válasza:
Mondjuk elég érdekesen hangzik egy pali szájából, hogy comb feszesítés! :-)
2014. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én simán combfeszítő gyakorlatnak olvastam, nem is értettem miről beszéltek. Aztán látom hogy nem feszítő hanem feszesítő. Így már tényleg gáz.
2014. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Osynho ***** válasza:
72%
A sok homi leszavazott. :D
2014. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andi80018 ***** válasza:
Én egyből nyomtam neked a zöldet a 0-ánál... :-)
2014. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Glissade* ***** válasza:

Én is combfeszítő gyakorlatnak olvastam...

Már majdnem írtam volna, hogy nincs külön férfi combfeszítő gyakorlat!


Nah de, feszesítés nem létezik, sem nőknél, sem férfiaknál.

2014. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Osynho ***** válasza:
76%
Jessz, ismét leszavazás. :D Jöhet az előtte-utána kép a hozzáértőktől! Mellékelve a feszesítő edzéstervet és étrendet! :D Tényleg kíváncsi vagyok.
2014. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!