Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez jó egy mell...

Szerintetek ez jó egy mell edzésnek? ( 4*8 fekvenyomás 4*8 fekvenyomás 45 fokba,5*8 tárogatás géppel,5*8 csigás keresztezés)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Jónak jó! Viszont mindig kell változtatni!Ha ezt követed hónapokig akkor hiába növeled folyton a súlyokat a tested hozzászokik a gyakorlatokhoz és nem fejlődik úgy ahogy kellene! Éppen ezért minden héten vagy legalább minden 2 hétben cserélgetni a gyakorlatokat!
2014. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond.
2014. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SSanchez ***** válasza:
Ha néccer nyóc megy akkor az elsőbe kevés a súly, szinte akkor király a súly ha első sorozatban beletudsz nyomni 10-et utána már csak 8-at. Mert ha 4 sorozaton át ugyanannyit tudsz belenyomni, akkor az első sorozatokban nem fárasztottad le eléggé, tehát kicsi a súly. Inkább nyomj piramisban, az a király.
2014. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erőgyakorlatoknál piramis kell mindig. Ebből kifolyólag pedig a 4* kevés lesz. Szóval én ilyen 7*-re gondoltam. Odafexel és akkor bemelegítsz, majd pakolsz, pakolsz, pakolsz, végül pedig leveszel, leveszel. Ennyi.

A ferdepadon már elég 4*, feltéve ha nagyjából be tudod lőni, hogy mennyivel megy 8-10. Mert ahhoz kell tartani magad.

És áthúzás! vagy előredőlt tolódzkodás! Vagy valami menjen még a végére, mert ez kevés ám. Ja és tárogatás, meg ilyen izoláló gyakorlatokból nem elég a 8 ismétlés.

2014. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SSanchez ***** válasza:
Utolsó, 4 gyakorlat kevés mellre? Te mennyit csinálsz 20-at?
2014. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kicsit variáltam, igy jo lesz?

3*8 keresztezés csigáson

3*8 tárogatás gépen

4*8 fekvenyomás

4*8 fekvenyomás ferdepadon

4*8 áthuzás

3*8 keresztezés csigáson

3*8 tárogatás gépen

ezt követően totális megsemmisülés

2014. ápr. 28. 07:54
 7/7 SSanchez ***** válasza:
Rengeteg gyakorlat, mondok neked hármat. Fekvenyomás ferdepadon, tárogatás, fekvenyomás egykezesekkel és le van edzve a cickód.
2014. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!