Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15éves vagyok kb 1 hónapja...

15éves vagyok kb 1 hónapja járok gyúrni! Nem szeretnék még ilyen proteint meg stb szedni csak annyit a kérdés hogy hány éves kortól kezdjem?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

2014. ápr. 19. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A proteint nem szedni kell hanem el kel fogyasztani, be kell vinni a szervezetedbe. Protein=fehérje. Ha a proteint bevinni sem szeretnéd a szervezetedbe akkor szerintem fejlődni se akarj soha.
2014. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van,a protein= fehérje, most eszel proteint. Semmi bajod nem lesz a protein portól sem, az is csak kaja.

De beviheted csak szilárd kajával is a fehérjét, nem kötelező tápkieget használni: húsok, tojás, túró, stb.

Én pl 15 éves koromtól (1985)használok protein tápkieget, bár akkor még csak Sportrobi nevezetű ihatatlan sza r volt.

2014. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem tehát akkor a protein portól nem lesz semmi gond azt szedhetem? és a tömegnövelőről mi a vélemény bár szerintem nem kell mert 177 cm vagyok és 80kiló!
2014. ápr. 19. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő az protein+szénhidrát. Ha csak nem vagy versenydiétán akkor kell a szénhidrát is mindig, edzés után pedig főleg. A legjobb ha veszel proteint és hozzá külön szénhidrátot, így igény szerint állíthatod magadnak össze.
2014. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy használhatsz proteint tápkieget. De nem ártana az égész étrendedet fölülvizsgálni, mert az a lényeg.

A tömegnövelő az fehérje + szénhidrát. Nagyjából ebből áll plusz tesznek hozzá egyes termékeknél kis kreatint, NO fokozót, plusz aminosavakat.

Olvasd el a sárga kapszula című könyvecskét (keress rá), mert így egy regényt kellene neked írni, nincsenek meg még az alapok nálad. Nem sértésből írtam, de muszáj sokat olvasnod.

2014. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!