Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor érdemes elkezdeni a...

Mikor érdemes elkezdeni a hasizom gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

17/F 82/180


Hosszas diétám után úgy érzem talán itt az ideje a hasizom gyakorlatok elkezdéséhez, még van rajtam némi súly felesleg és főleg a hasamon és nem tudom mikor kezdjem el a hasizom gyakorlatokat, mert itt azt olvastam, hogy addig nincs sok értelme ameddig jelenős súlyfeleslegem van.



2014. ápr. 19. 11:13
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%
tömegelés alatt is edzeni kellet volna a hasat,nem csak nyárra majd feszengeni mint egy idióta.
2014. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
a hasazást nem elkezdeni kell, hanem nem szabad abbahagyni.
2014. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom ki mondta itt neked, hogy nem kell hasaznod, csak szálkásításkor, de jó nagy baromságot mondott. Eleve tömegeléskor tudsz jó hasizmot építeni, mert akkor vagy kalória pluszban, ilyenkor nő az izom. Diéta alatt már nem tudod növelni a hasizmok méretét (de ilyenkor is hasazunk).

Tehát tömegeléskor építjük fel a méretet, ami majd leszálkásítva fog jól mutatni. Remélem érthető.

2014. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted mi a francért alakította ki rajtad az evolúció a hasizmot?

Azért hogy mutogasd a strandon a pcsáknak vagy azért mert tartja és védi a belső szerveidet?

2014. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát nem a dagat hasamat akarom mutogatni meg látni ezért kéne végre valamit csinalnom a futass mellet.
2014. ápr. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!