Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt a válaszolók között...

Van itt a válaszolók között olyan ember aki versenyszinten csinálja a testépítést? Valóban nagyon durva étrendet kell tartaniuk? Mindig is kíváncsi voltam egy nem full profi, de egy átlagos szintű, de mégis versenyző étrendjére pl.

Figyelt kérdés
Mindig is kíváncsi voltam egy nem full profi, de egy átlagos szintű, de mégis versenyző étrendjére pl.Ha tudtok itt az oldalon olyan gyakori válaszolót akiről tudjátok hogy versenyzik, annak leírnátok a nevét, hogy ha nem válaszolna akkor rá tudjak írni. Köszönöm előre is a normális válaszokat!

2014. ápr. 19. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8as vagyok!

Ismerek pár versenyzőt, név nélkül írom csak le,versenyfelkészülésnél tápszer havi 60-70 volt(fehérje, glutamin, folyékony amino, ezt literszámra isszák, és piszok drága, vitamin és ásványi anyag kiegészítők).

És erre jön a minőségi cucc, aminek az árát kár leírni, mert némelyik ember zsebében kinyílna a bicska egyből, hogy miként képes valaki ezekre a vackokra ennyi pénzt elverni.

Egy superbody gran prix kategória első 3 helyezettje, egy 2004-2006 320 D BMW árát is magára költheti, mire a színpadon áll.

De ez ma a csúcs!

na szerinted megéri?

Egy átlag embernek megérné?

2014. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sosem állítottam, hogy ne lehetne néhány olyan kivétel(!), akinek bejön a tervezetlenség, a gond azzal van, hogy te és a hülye haverjaid azt akarjátok bemesélni, hogy márpedig a csokizabálás 'a' jó, és aki nem azt csinálja, az hülye. Az meg, hogy ki mit állít magáról, sose készpénz. Ó, ha mindent elhinnénk, amit az emberek mondanak...


Amúgy én is sok csokit eszek mostanában, és az lett az eredménye, hogy extrém ektomorf létemre is elkezdtem zsírosodni. Hát marhajó.

2014. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!