Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szénhidrát mennyiségre...

Milyen szénhidrát mennyiségre lőjem be az étrendem?

Figyelt kérdés

Egy hónapot toltam le eddig és kb csak arra figyeltem, hogy a fehérje meg legyen, és egészséges módon egyek. Nem igazán jött össze eddig. Ami fix volt mindig az a reggeli 100g zabpehely + egy kupak fehérje és edzés után 30g fehérje 50g dextróz. Egyébként a fehér kenyér és a sulis szendvics maradt, csak a tartalma lett napi 300g csirkemell. Ebéd amit a szüleim csinálnak, mindig más de főleg tészta vagy spenót tojással krumplival vagy lencse...

Fejlődés kb 4 kg 64ről 69kgra és 185 centi magas vagyok. Nem érzem, hogy zsírosított volna, az izomok sokkal kivehetőbbek lettek combon hason karon amit úgy figyeltem. A hosszútávú cél 80 kg lenne.

Mennyi legyen pontosan szerintetek a szénhidrát és a fehérje bevitel?


2014. ápr. 20. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Számoljunk 70kilóval.

Körülbelül 140g fehérjét jó ha beviszel,és nem tudom mennyire zsírosodsz,de próbáld meg 350g(5*ttkg) szénhidráttal,ha ezzel nem megy a fejlődés,vagy éppen zsírosodsz akkor variáld.

2014. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!