Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt tudom teljese...

Mennyi idő alatt tudom teljesen leszedni a zsírt a hasamról?

Figyelt kérdés

pl: kocogás, szobabiciklivel mennyi ideig kell csinálni hogy minden felesleg lemenjen, nem sok zsír van rajta mert a kockák egész jól láthatóak főleg ha jobban befeszítem.

Ha mellette csak fehérjés ételeket eszem, minimális ch-val mennyi idő mire leadom, és naponta mennyit kellene csinálnom.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 19. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ mivel szeded le. Olló ,kés vagy lekaparod stb
2014. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kell egy jó diéta, reggel és este csinálsz kb 200 hasprést és nagyon gyorsan el fog tûnni.
2014. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet ezt pontosan megmondani, hiszen nem tudjuk, hogy mennyi is az a zsírmennyiség. Jó diétával és edzéssel heti 0,5-1 kg zsírt tudsz leadni. Heti 1kg fogyás fölött már jelentős izomvesztés lesz, így nem lesz jó a végeredmény.

Aerob edzés mehet minden nap is 50-60 perc, de mellette nem ártana erősítő edzéseket is végezni. Természetesen nem csak hasra, hanem minden izomcsoportra.

2014. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!