Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eredményt érhetek el így?

Milyen eredményt érhetek el így?

Figyelt kérdés

Sziasztok, itthon edzegettem eddig, de úgy döntöttem ideje kicsit komolyabban nekirugaszkodni és elmentem terembe!

Persze nem egyedül hanem haverommal, mind a ketten szikár magas srácok vagyunk, szálkásak, mind ketten 64-65 kiló körül vagyunk :) , igyekszünk napi 5x enni és vettünk fehérjét is, hogy legyen egy kis plusz a kaja mellé, ha netántán nem tudnánk bevinni annyit, nem arra vagyok kíváncsi, hogy húú most két hét után látszani fog e?!, türelmesek vagyunk tisztában vagyunk vele, hogy hosszú idő, de van kitartásunk és belevágtunk, nagy súlyokkal kis ismétlés számmal kezdtük, szerintetek el lehet érni ezzel viszonylag egy jó eredményt?



#.dwad
2014. ápr. 20. 16:10
 1/9 A kérdező kommentje:
előre is köszi
2014. ápr. 20. 16:10
 2/9 A kérdező kommentje:
ja és lemaradt, hogy heti 3x megyünk le edzeni:)
2014. ápr. 20. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha keményen edzetek és megvan a napi 2g x ttkg fehérje, kb 5-6g x ttkg ch (lehet hogy több kell majd, ezt később lehet korrigálni) és 1g x ttkg zsír,akkor fejlődtök. Tehát kalória pluszban kell lenni izmosodáshoz. A ch-t úgy kell belőni, hogy heti kb 0,3-0,5 kg tömeg jöjjön.
2014. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
heti 3-4 edzés teljesen megfelelő.
2014. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké köszi:)!
2014. ápr. 20. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
első 3 hónapban magadtól fejlődsz a legjobban nem is kell hozzá semmi fehérje. nagyon jól fejlődsz magadtól.
2014. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyen meg mindenhol a 8as ismétlés. Főleg az elején, amikor még nem tudod megfelelően korrigálni a súlyokat, a mozgásod, az izmaidat.
2014. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Osynho ***** válasza:
Semmi konkrétat nem írtál, így vagy igen, vagy nem. :)
2014. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább kisebb súlyokkal és nagyobb ismétlésszámmal kezdjetek el edzeni, hogy jobban érezzétek az adott izmot, amit edzetek.Később, ha már kialakult az izomérzet, akkor mehettek feljebb a súlyokkal.

Amúgy meg fogtok fejlődni mindenképpen, főleg, ha még a kaja is rendben lesz.

2014. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!