Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után mit egyek?

Edzés után mit egyek?

Figyelt kérdés
Enyhén túlsúlyos vagyok és elkezdtem a saját testsúlyos edzést (15 éves vagyok, szóval táplálékkiegészítőket nem szedek) nem tudom hogy mit egyek edzés után, egy Danone joghurtot szoktam enni a futás és az edzés után is de nem tudom hogy ez jó-e
2014. ápr. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jó, kevés lesz az edzés után, szinte nulla fehérje. Ne félj a tápkiegektől, tejsavóprotein simán mehet. Pont hogy emelt fehérjebevitel kell szálkásításkor és kevés ch. Nem muszáj tápkieg nem azért írom, mehet pl tojás vagy hús is, stb, de nekem könnyebb egy gyorsan felszívódó proteint meginni edzés után. Az egész étrendednek rendben kell lenni, nem csak az edzés utáni számít, hanem az egész napi összbevitel.
2014. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel. egy fehérjeport nyugodtan vehetsz. én is nő vagyok, scitec proteinjét iszom edzés után. és az is igaz, hogy a többire is figyelni kell. 3 óránként kis mennyiséget kell enni, ez nagyrészt fehérhús és zöldség, mellé nagyon kevés barnarizs, bulgur, kuszkusz... természetesen puffasztott rizs kenyér helyett. plusz javaslom, hogy szedj vitaminokat is. 1000 mg c vitamin és egy vitakomplex.
2014. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az étrendem az annyi hogy mindent eszek amit eddig csak kevesebbet, persze a fehér kenyér,üdítők, chips, csoki ezeket nem eszek.
2014. ápr. 20. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
ettől még nem lesz jó az étrend. Több fehérje kell és kevés ch. Sovány húsok, tojás, este sovány túró, edzés után protein ha megoldható (ha meg nem akkor más fehérjeforrás), sok zöldség. Ez az alap. Csak jótanács, nem fejmosás.
2014. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!