Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit egyek kozvetlenul súlyzós...

Mit egyek kozvetlenul súlyzós edzés után, és a kovetkezo napon? Nem tomegnovelésrol van szó, csupán alakformálás!

Figyelt kérdés
55 kg vagyok, 169 cm. Minden második napon 60 perces súlyzós edzést hasizommal és kardióval osszekotve csinálom. A súlyzók 3 kg-sak. fogyni, de hízni sem szeretnék.

#Étkezés alakformáló #súlyzós edzés után.
2014. febr. 26. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Közvetlen edzés után szénhidrát, meg fehérje (legjobb lenne egy adag tejsavó). Napközben, pedig próbálj minőségi kajákat enni, aminek megfelelő tápértéke van. Nem süteményt csokival, és mekis kajával.
2014. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Édességet csak ritkán eszem. Mit értesz azon, hogy minoségi kaja, hogy azért megfizetheto is legyen? Táplálékgiegészítoket nem akarok fogyasztani.
2014. febr. 26. 11:16
 3/9 renzokuken válasza:

csirkemell, pulykamell, basmati/barna rizs, és rengeteg zöldség.

napi egyél 6szor, arányosan elsoztva

cukrot, fehérlisztet, telitett zsirsavakat kerüld

2014. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félre ne érts, ez elég egyoldalú étkezés. Tésztafélék? Sertéshús? Tojás? Sajt? Felvágott? Burgonya?--ezek akkor nem is jók?
2014. febr. 26. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Az alakformálás valamilyen szinten a tömegnöveléssel egyenlő mert az izmok adják a test formáit.

Bár a 3 kilós súly nagyon kevés.Nem tudom hogy képes ez téged megterhelni.


Ez az "egyoldalú táplálkozás" hülyeség.A testednek tápanyag kell,az nem érdekli hogy miből viszed be.1-2 alapételt meg millióféle módon lehet mwgcsinálni hogy pszcihésen se und meg.


A tészta,krumpli ilyenek egy rakat zsírt és szénhidrátot tartalmaznak.

2014. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tészta = liszt

A sertés hús, tojás,sajt zsíros.

A felvágott az húst ritkán lát és általában nagyon kis mennyiség kerül az ételre tehát haszna se nagyon van. A burgonya jó.

Megkérdezhetném mi az az alakformálás? Az szép alakot az izom adja. Izmot csak úgy tudsz felszedni, ha hízol hisz annak is súlya van, zsírt eltüntetni az izomról viszont fogyással aminek ismételten csak súlya van. A kettő viszont nem megy egyszerre.

2014. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-os---Úgy képes megterhelni a 3 kg, -tudom, hogy kevés- hogy 1 óra intenzív aerobik edzés. Nemcsak állok vagy ulok és emelgetem a súlyokat, hanem mellé keményen mozgok ugrálok.Nem most kezdtem, már évek ota, csak nem látom az igazi eredményt. Szerinted így sem megerolteto?
2014. febr. 26. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Miiután nem látsz igazi eredmènyt,válaszoltál is magadnak helyettem..
2014. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2014. febr. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!