Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés után tudok így...

Tömegnövelés után tudok így szálkásodni jelentősebb izomveszteség nélkül? Többi lent

Figyelt kérdés

75 kilós (187cm) voltam szeptemberben, és utána megfogtam a vasat, és mostanra 85 kilóra felmentem, de az a baj hogy a hasamra lerakódott zsír is... Az a kérdésem hogy megfelelő diéta mellett fehérje táplálékkiegészítéssel le tudom adni a zsírtömeget úgy hogy heti 2 súlyzós edzés, és 2 boksz edzés?

a boksz nem fogja "lehúzni" jelentősen rólam az izomtömeget?



2014. ápr. 20. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
idióta...
2014. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Az huzza le rolad az izomtomeget ha nem tudszugyanakkora izommegorzo stimulust adni az izmaidnak dieta kozben(gyengulsz)

Amennyibrn a box teged nem hagy regeneralodni es gyengulsz akkor megy le az izom. Amugy tul sok nem megy le.

2014. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
indokold meg... bár a szinted elnézve maximum arra vagy jó hogy anyád pénzén nyomogasd a gépet a botmixer kezeiddel :)
2014. ápr. 20. 23:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a jelenlegi heti súlyzós edzéseid száma?Mert ha mondjuk 4-5-6 és ezt csökkented le heti 2re és 2 boxra,akkor diéta nélkül is megzuhansz,mert kb abbahagyod a súlyzós edzést.
2014. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! azon is gondolkodtam hogy sima kardió futás heti 2-szer 30 perc, és 3 konditermi edzés diétával, de futni nem szeretek, bokszot még a kondizások előtt csináltam, és szeretem is. attól félek hogy sok lesz így, és átmegy egy olyan tartományba hogy az izmomat leépíti... elég sok munka van benne ahhoz hogy csak úgy leugráljam :)
2014. ápr. 20. 23:36
 6/9 A kérdező kommentje:
jelenleg heti 4
2014. ápr. 20. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudod megőrizni az izmok nagy részét, ha pontosan belőtt szálkásító diétád van és hagyod regenerálódni is az izmokat. Tehát emeld meg a fehérjebevitelt 3g x ttkg-ra és a ch-t csökkentsd úgy, hogy max heti 0,5-1 kg fogyás legyen. De inkább heti 0,5kg. 1kg fölött tuti izomvesztés lesz, ilyenkor ha ezt tapasztalod, akkor újra ch töltés és magasabb ch mehet. Plusz mehet edzések előtt és után 10-10g BCAA és/vagy glutamin, ami szintén segít az izomvesztés elkerülésében.
2014. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dogmatix91 ***** válasza:
Naturalban így is, úgy is viszonylag jelentős az izomvesztés. Én mondjuk nem látom értelmét 187centisen 85kilóról diétázni.
2014. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minél lassabban dietazol annal kisebb az izomvesztes. Tenyleges natur testepitok szerinted miert dietaznak több mint fél éven át egy versenyre?
2014. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!