Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kissé túlsúlyos vagyok,...

Kissé túlsúlyos vagyok, hogyan fogyjak jelentős izomveszteség nélkül?

Figyelt kérdés
180 centi vagyok ès 100 kilo. 116ról fogytam le, de mèg bőven szeretnèk leadni. Inkább köbcös vagyok, mint punnyadtan dagadt, de azèrt hasam volt/van. Elkezdtem konditerembe járni, egyik haverral aki már règóta lejár. ő azt tanácsolta, hogy vegyek fehèrjeport az edzès mellett, ès nèmi szènhidrátot is mellè. Jelenleg próbálom hanyagolni a szènhidrátot, azèrt kèrdem, hogy jò ötlet ez? Mit tanácsoltok, lehet felesleget leadni, ès izomtömeget növelni, vagy annak elvesztèsèt minimalizálni egyzerre?

2014. márc. 6. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A fehérjebevitel mindenképpen legyen magasan tartva, az izomveszteség miatt.
2014. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Fehérjebevitel mellett próbálj diétázni és szálkásító gyakorlatokat csinálni, sokat kicsi súllyal, a hasadról haspréssel tudod, a felüléa főleg izmosítja a hasadat
2014. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Először az étrendet kell rendbe tenned,

[link]


Ha meg van, akkor szedhetsz bcaa-t vagy glutamint ezek megakadályozzák az izomveszteséget valamilyen szinten a fehérje alap ,hogy megy meg valami védő tápanyag is kell egy komplex vitamint ajánlanék!

2014. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mit tanácsoltok, lehet felesleget leadni, ès izomtömeget növelni, vagy annak elvesztèsèt minimalizálni egyzerre?"


Növelni nem (vagyis csak kezdőknél működik egy bizonyos szintig / az izomnöveléshez kalóriaplussz kell, a fogyáshoz meg kalóriadeficit), a minimalizálást meg fentebb már leírták!

2014. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!