Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepsz edzés egy nyár alatt?

Bicepsz edzés egy nyár alatt?

Figyelt kérdés
Egy nyár lefolyása alatt szeretnék edzeni bicepszre. A cél, hogy nyár után suli kezdéskor nagy karom legyen. Most sincs okom szégyenkezni, hiszen az osztályban nekem van a legnagyobb bicepszem kis termetem révén is. 164 cm vagyok, 16 éves és 53-54 kg. Szeretnék egy heti edzéstervet. Ami rendelkezésre áll: 2 db 1 kezes súlyzó, amiken változtatható a súly (ilyen vaskarikák alkotják a nehezéket) Egy olyat, amivel biztosan látszódni fog az eredmény egy nyár leteltével. Az étrendemmel nincs gond, elég sok zöldséget és húst eszem. napi 1700 kcal simán lemegy, ha nem több is :)Köszi
2014. ápr. 21. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddz mindenre, ne csak bicepszre. Pár hónap alatt pár centit nőhet, ne számíts sokra. Tálalsz terveket a bodybuilder oldalon.
2014. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak bicepsz? Jól vagy te össze rakva?
2014. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülök neked. Mi a kérdés?
2014. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
Mondd, heteró vagy?
2014. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenre kell edzeni.Én is ott rontottam el az elején,hogy csak a karra koncentráltam.Most hányas a karod?

Am én is 16 vagyok 164 centi 36.5-ös karom van és 61 kiló vagyok.:D

2014. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tkodit ***** válasza:

a body.builder.hu oldalon találsz gyakorlatokat, és a Sárga kapszula nevű könyvet is, amit érdemes lenne elolvasnod.


A bicepsz egy nagyon kicsi izom a testen (még a karon is a kisebbik-a kar tömegét jórészt a tricepsz adja...), ezért csak arra edzeni primitív pózerkedés. Én nem csak azért edzek, hogy feszengjek vele, hanem mondjuk erősebb is akarok lenni, ahhoz viszont egy darab erős bicepsz édeskevés... Mint ahogy egy nyár is, étrend nélkül, bármilyen látványos eredményre.

2014. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Osynho ***** válasza:
Troll szagot érzek!
2014. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mekkora a pitonod(karod) ?

összemérjük?

2014. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért edzenél csak bicepszre, mikor edzhetsz mell-bicepszre is? A legjobb kombó nyárra, meg pár felülés, hogy kockás legyél. Lábra meg csak simán vegyél hosszú fürdőnadrágot és megvan oldva.
2014. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!