Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan formáljam gyorsan,...

Hogyan formáljam gyorsan, hatásosan a fenekemet nyárra (többi lent)?

Figyelt kérdés
Pici és vékony vagyok. kb 41 kg, 156cm. 15 éves vagyok. Formás lábaim vannak, de úgymond a fenekemre lenne mit hízni. Mindenki azt mondja, hogy ne zsírt, hanem izmot szedjek fel. Ehhez viszont kellene egy jó edzésterv. Úgy tudom a guggolástól jobb lesz, de mikor mennyit hogyan. Gondolom az a kevés zsír is lemegy rólam először. Gyorsan szeretném a változást, úgy hogy nyárra láthatóbb legyen és a jó irányba változzak, szóval szép izmos kerek popsi. Nem löttyedt. Mit kéne csinálnom ehhez, napi hányszor? Bármire képes vagyok érte. Otthon szeretnék edzeni mindenképpen. Előre is köszi.

2014. márc. 21. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

- Guggolás, kitörés, felhúzás, tömegnövelő étrend -


Olvasd el a sárga kapszulát, ingyenesen letölthető a body.builder.hu oldalról vagy google, de market-en is fent van. Ott le van írva minden ami kellhet így hírtelen, aztán ha valami az után se tiszta, akkor majd megkérded... De picit komplikáltabb a dolog, mintsem egy két mondatba el lehetne intézni. (kb 100 oldalas könnyű olvasmány)

2014. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az 1 lábas guggolásnál semmi sem megy jobban fenékre.


Mivel a gyakorlat nem könnyű ezért úgy kell elkezdeni edzeni hogy a cél az legyen hogy minél több 1 lábas guggolást meg tudj csinálni.


Már az oda felé vezető úton is borzalmas fenék izomlázaid lesznek:-)


A dolog egyszerű: Kezd el csinálni a két lábas guggolást úgy hogy az egyik lábadra jusson nagyobb terhelés, a másik lábaddal csak annyit segíts hogy meg tudj csinálni belőle legalább 10 ismétlést.

Aztán csere a másik lábra.


Ezen kívül a kitörés nevű gyakorlat jól segíthet amit a másik kollega is ajánlott.


Mehet az egy lábas padra fellépés ami hasonló mintha a lépcsőn kettesével vagy hármasával mennél fel.


Aztán ha mát túl vagy pár ilyen edzésen és egész jól megy akkor megpróbálhatsz 1 lábbal guggolni támasztékkal tehát a kezeddel segíts magadnak felállni de csak az egyik lábadat használd a felálláshoz.


Itt egy video amiben vannak variációk, kezdhetsz azzal a gyakorlattal is amit a csávó 2 percnél csinál.

De egyébként youtube-on találsz még variációkat bőven.


https://www.youtube.com/watch?v=8bMwemPYXuY

2014. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszaitokat! Mindkettőnek hasznát vettem és el is kezdtem gugolni.:)
2014. márc. 22. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!