Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 2x30 guggolás elég a...

Napi 2x30 guggolás elég a fenék formálishoz?

Figyelt kérdés
Elkezdtem guggolni mert azzal nagyon szép formás feneket lehet csinálni. Legalábbis mindenki eztmondja. Napi 2x30ra gondoltam. Ez sok vagy kevés? Mennyire hatásos? 16/L

2014. márc. 22. 13:10
1 2
 1/12 Brock ***** válasza:

Ha kerek popsit szeretnél, akkor ezt olvasd el:

[link]

2014. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.kitörést csinálj elsősorban,az a legjobb,a guggolás másodrangú.Az,hogy neked mennyi a jó az relatív,mondjuk,hogy jó a 2x30.De nem kell minden nap,egy napot mindig hagyj ki két edzés között.
2014. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kevés,kajára is figyelni kéne stb
2014. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyi nem elég. Gondolj bele, ha ennyi elég lenne akkor szinte az összes nőnek formás feneke lenne, hisz ezt a 2x30 gugolást hamar meg lehet csinálni. Ha súllyal gugolsz az már más, de akkor kevesebb ismétléssel gugolj többször, és az étrendnek is jónak kell lennie.
2014. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Időpazarlásnak sok, eredményhez baromi kevés.
2014. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Jó lesz az kérdező kezdésnek,csináld csak! Ne hallgass a lehúzó kommentekre.majd max.idővel növeled a sorozatot,ha kevésnek bizonyul.De mint írtam,elsősorban kitörés!
2014. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm! Írok neked privátot, mert érdekelne pár dolog.
2014. márc. 23. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:
2014. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

Könyörgöm mi a fené3rt húznánk le?! Eszednél vagy? Ha nem erősítjük meg a tévhiteit az rosszindulat?


Ennyi megterhelés kevés,ha mindennap edz akkor nem regenerálódik az izom,az étrendről meg fogalma sincs.


A mi tanácsaink bizonyított tényeken alapulnak,te mindössze belekötni tudtál.


Kérdező ha te meg nem értesz hozzá de csak a téged alátámasztó válaszokat fogadod el akkor ne is kérdezz.Felesleges.

2014. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kevés,kajára is figyelni kéne stb"


Ezt konkrétan te írtad ugye? Akkor légy szíves írjál neki étrendet is,ha szerinted nem jól kajál.A "stb".-vel meg aztán marhára elláttad ám hasznos tanácsokkal...


"Ennyi megterhelés kevés,ha mindennap edz akkor nem regenerálódik az izom,az étrendről meg fogalma sincs."


Egy szót nem szólt az étrendről,de te biztosra veszed,hogy fingja nincs róla.Ezen kívül melyikőtök írta le neki,hogy ha minden nap edz,akkor nem regenerálódik az izom? mert én nem látom sehol,az én hozzászólásomon kívül.Bizonyított tény,hogy a 2x30 kevés....kinek kevés? mihez képest kevés? bocs,de erre mit kéne reagálnom? Fitnesz szakos kutatócsoport megállapította,hogy ez bizony hivatalosan kevés???

Továbbá megkérdezném,te mennyit teszel érte,hogy kerek feneked legyen? Kitörést,guggolást tolod rendesen? Küldhetnél képet,mint bizonyított tényt.


"Kérdező ha te meg nem értesz hozzá de csak a téged alátámasztó válaszokat fogadod el akkor ne is kérdezz.Felesleges."


Szerencsétlen örül,hogy végre elhatározta magát,hogy belekezd.Sokkal jobb neki,ha mondjuk én is valami ilyesmit odavetek neki,igazad van,ez aztán előre fogja vinni:

"Időpazarlásnak sok, eredményhez baromi kevés."

2014. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!