Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv mennyire...

Ez az edzésterv mennyire megfelelő?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és ezzel azt szeretném elérni hogy fogyjak egy keveset illetve izmosodjak 80 kg vagyok. A diétám az annyi hogy mindent eszek amit eddig csak kevesebbet, illetve a nap 4x étkezés, csoki, chips, üdítő, fehér kenyér kivételével meert azt nem eszek


Hétfő: futás

kedd: sima fekvőtámasz: 1x10, fekvőtámasz térdeléssel: 3x10, vízszintes húzás: 4x10, hídtartás: 3

Szerda: futás

Csütörtök: guggolás: 4x10 lábemelés: 4x10 <--- Ez nem biztos hogy itt lesz mert nem tudom mennyire bírnám utána a futást

Péntek: futás

Szombat: fekvőtámasz térdeléssel: 4x10 vízszintes húzás: 4x10

Vasárnap: pihenés


2014. ápr. 22. 07:51
 1/1 anonim válasza:

Mennyi az a futás?

Szvsz. ez kevés lesz, térdeléses fekvő?Nem nő vagy, hanem férfi nehogymár!Én 14 évesen 104 kilót nyomtam, mára lementem 90-re és izmosodtam is emellé megnőttem 190 centire ;)


Mostanság edzőterembe járok, de 12 évesen neked maradjon a saját testsúlyos edzés csak emeld meg egy kicsit (duplájára kb.)


Napi 1 óra futás (nem kocogás!) elegendő lesz simán lemennél 65-re fél év alatt ha tartanád.


Ha van pocakod fontos a felülés! Térdeléses hülyeség helyett 6x10 felülés!


Sok sikert 16/F

2014. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!