Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bulizás mellett milyen étrend/...

Bulizás mellett milyen étrend/eddzés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez alapból szarul hangzik, de nekem nincs lehetőségem kikapcsolódni a nyár kivételével semikor és 9 hónapot szigorúan végigedzek mindíg, nyár előtt leszoktam szálkásítani, nyáron pedig amikor van lehetőségem, akkor kihasználom tehát van hogy iszok és bulizok. Az lenne a kérdés, hogy ez az időszak alatt (egy nyár) legyen-e kardió/aerob eddzés,(súlyzós edzés mindenképpen lesz) és hogyan étkezzek ilyen életmód mellett thát mennyi szénhidrát legyen (87 kiló vagyok most, most 82 a cél, tehát annyi leszek a nyáron) szálkásításnak megfelelő szénhidrát és kardió/aerob, vagy magasabb mennyiség vagypedig aerob/kardió ne is legyen? Köszönöm a válaszokat előre.
2014. ápr. 22. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért ne kéne aerob/kardió. Az alap az egészség és fittség megőrzése érdekében, mellesleg az anyagcserét is gyorsítja, így gyorsabban lebontod az alkoholt. A kajád amikor részeg vagy úgyis szar lesz, szóval szinten tartásnak próbálj szálkásítás szerű étrendet csinálni, nem sokkal magasabb ch-val, szerintem. Ha sokat bulizol a forma ígyis úgyis romlik, ez kézenfekvő.
2014. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aerob edzés is menjen, ha szálkásítani akarsz, ezen nem változtat az ha néha bulizol. Annyi ch kell, hogy kb heti 0,5 kg legyen a fogyás, tehát ezt előre nem tudod belőni, sőt ezt hetente-kéthetente korrigálni kell a formának-tömegednek megfelelően. Fehérje legyen meg 2,5-3g x ttkg!
2014. ápr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!