Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 vagyok 180 cm 86 kiló ....

16 vagyok 180 cm 86 kiló . Felesleg van a hasamon olyan testet akarok hogy ne latszodjon a felesleg . étrend nélkül de protein meg amino mellett menyi ideig tartana? . Tojást meg halat imádom .

Figyelt kérdés
napi 1 óra edzés
2014. jan. 29. 17:17
 1/9 Galaxis. ***** válasza:
Sok mindentől függ, hogy meddig tart. Áj neki és alakul majd, de ne hónapokra számíts hanem évekre mire rá lehet mondani, hogy igen változott!
2014. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Étrend nélkül ne akarj komolyan szálkásítani. A felsorolt körülmények mellett sincs sok értelme a kérdésednek.
2014. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es a youtube videok ahol 3 meg 9 honapok alatt nagyon is látható eredményeket érnek el az mind kamu ??? vagy mi ???
2014. jan. 29. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Öhm, és oda is van írva, hogy étrend nélkül, azt ettem, amit akartam?


Egyrészt lehet kamu, bárki beírhat bármit, így aki nem ismeri személyesen, az nem mondhat róla túl sok biztosat. 5 napot is beírhatna, csak az ugye már nem volna annyira hihető. Másrészt sokan cuccolnak is. De ez akkor sem értem hogy jön ide, étrend nélkül komoly eredményre akkor sem számíthatsz. Ők sem étrend nélkül csinálják vaktában, remélem, ezt te sem így gondoltad. A semmiből illetve a sz4rból nem lehet várat építeni. Ezt a képtelenséget.


Napi 1 óra edzés, és az mégis mi?


De csinálhatod étrend nélkül is, legyen eleinte kezdő, majd lehet osztott súlyzós edzésterved, plusz nyomd az aerobot, heti 4x1 órát és meglátod, mit hozol ki belőle, de a mennyi idő kérdésekre akkor sincs értelmes, pontos válasz. Étrend nélkül meg főleg, illetve annyit mondhatunk, hogy így még tovább fog tartani, és nem is éred el azt a határt, amit megtervezett étrenddel elérnél.


Protein meg amino, egyáltalán tudod mire valók ezek, vagy csak úgy megvennéd? Szerinted majd ettől fogsz fogyni, vagy mi? Mellesleg az amino bőven sokadrendű kieg ahhoz, hogy protein mellé vegye valaki.


Helyi zsírégetés, egyszerre komoly izmosodás és zsírleadás sem létezik, remélem ezek is tiszták voltak.

2014. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy te most miert azt vetted ki ebből hogy én 1 hét allatt akarok izmosodni ?? meg hogy aminosav meg protein nem való egymás mellé ...én azért tettem fel ide ezt a kérdést mert okkulni akarok hogy hogy tudom a legjobb módon elérni azt amit akarok...és az hogy étrend nélkül ...nem azt jelenti hogy nem eszek szart se ... eszek de nem bio kajákat hanem husok krumpli leves zabpehely meg ilyek .....és utálom az édességeket is csoki,, süti torta.....ugyhogy azt eszem ami jol esik mert étrend nélkült irtam nem azt jelenti hogy "szart" eszek ahogy fogalmaztál ...ugyhogy ha nem tudsz jóindulatu normális szöveget irni akkor abszolút nem vagyok kivancsi rá hogy te milyen okos vagy .... és kérlek ne irj többet a kérdés alá ....
2014. jan. 29. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:

"Amugy te most miert azt vetted ki ebből hogy én 1 hét allatt akarok izmosodni ?"


Írtam én, hogy egy hét alatt? Te hoztad fel a Youtube-os videókat, hogy azon is állítólag milyen hamar megvan az eredmény.


"meg hogy aminosav meg protein nem való egymás mellé" ilyet sem írtam. Csak azt, hogy a protein a legfontosabb tápkiegek között van, az aminosav meg jóval mögötte, köztük meg van még néhány dolog. Kíváncsi voltam, tudom-e, egyáltalán mire való, miért használjuk, mert enélkül tök fölösleges bármire költeni és ez nem csak a testépítéshez való kiegészítők terén van így, hanem szinte mindenhol.


"és az hogy étrend nélkül ...nem azt jelenti hogy nem eszek szart se ... eszek de nem bio kajákat hanem husok krumpli leves zabpehely meg ilyek" Hát kérlek, az "étrend nélkül" azt jelenti, hogy nincs kiszámolt makrotápanyagmennyiséged, nem figyelsz oda, miből mennyit eszel, milyen forrásból, nincs megtervezett diétád. Szóval fogalmazz és értelmezz rendesen. A bio kaja már egy teljesen másik téma, és nem is ettől függ a fejlődésed, ne keverd már bele. Az étrend testépítő nyelven azt jelenti, hogy megadod a kellő mennyiséget és minőséget a tápanyagokból, és nem azt, hogy bio pultról veszed-e a drágább zöldséget, tojást stb. vagy a simáról, messze nem azt. Elárulom neked, az emberek 95%-a ezt magasról le is... A forrásaid, ahogy nézem, rendben is volnának, már csak a mennyiségeket kéne rendbe rakni.


"eszem ami jol esik mert étrend nélkült irtam nem azt jelenti hogy "szart" eszek ahogy fogalmaztál" ne haragudj már, de az emberek amikor azt mondják, eszik, ami jól esik, akkor általában pont hogy nem a testépítő-tiszta étrend elveihez hasonló étrendre gondolnak, főleg nem akkor, mikor fogyni akarnak. Keress rá a szálkásító étrendre, nézd meg, miből áll. Utána vesd össze, hogy mennyire vág egybe az elképzeléseiddel. Bár, ahogy mondtam, annyira nem áll messze tőlük a te esetedben-szerencsére.

Ha valóban okulni akarsz, olvass alapismereteket a builderen, van egy csomó cikk, vagy a Sárga Kapszula című könyvet töltsd le, és rágd maghad át rajta.


És ha tényleg azért jössz ide, hogy választ kapj a kérdéseidre-mert az rád fér még valóban-akkor ne legyél megsértődve, amikor kijavítják a hibás elképzeléseidet, vagy amikor te írsz félreértelmezhetően, és emiatt kapsz más választ, mint vártál.


Na, olvasd el azt a könyvet, utána ezek nagyjából mind tiszták lesznek, azt garantálom.

2014. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ddrake ez a kommented már jobban tetszik mert 100 százalék hogy ebből sokkal többet tudtam meg mint az előző kommentedből ...és pont azért irtam fel ide a kérdésemet mert azt akarom hogy ki javitsanak de nem mindegy milyen módon mint pl. lehet te nem de én észre vettem a különbséget az első és a második komentede között ...és amugy sokat olvasok ilyen testépités meg edzés témáról csak mindenhol irnak valamit ami a másikba nincs benne ...tudom hogy konditerem lenne a legjobb megoldás mert az edzők ott megmondják mi a jó neked meg amit kell csinálnod ... de azt esetleg majd később ....most csak egy alap testet akarnék csinálni ....valahol azt is irták hogy csak egyél (de ne hülyeséget .pl csoki torta édeségek chipszek) tornázz keményen és pihenj....ugyhogy ...és szerinted ÉTRENDDEL menyit tornázak egy nap ??? ugy gondoltam hogy minden nap külön testrészt ... ??
2014. jan. 29. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem végezz aerobot, mert segíteni fog a fogyásban, a szálkásító étrendre meg keress rá, vagy olvasd el a könyvet, abban többek között erről is van szó. És mivel gondolom nem bánod, ha van izmod is, ezért súlyzózz is, eleinte 2-3 hónapig végezz kezdő átmozgató edzéstervet, a builderes minták közül válogass. Később mehet az osztott súlyzós, heti 3, 4 vagy 5 napra lebontva. A változás észrevehetően pedig hónapok kérdése, egy igazán jó test viszont évek munkája.
2014. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 29. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!