Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 éve edzek de úgy nézek ki...

4 éve edzek de úgy nézek ki mint aki kb fél éve edz heti 1x edzek minden izmot 3-4 gyakorlatokkal 8-10 ismétléssel kaját nem mérek h miből mennyit de 3 óránként eszek hús rizs stb eszek így se növök mitől lehet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Számolni kellene a makrókat, nem elég hogy 3 óránként eszel. Legyen meg a 2g x ttkg fehérje és az 5-6g x ttkg ch, 1g x ttkg zsír.

Edzéstervet is válthatsz, pl mehetne pár hónapig heti 3 teljes testes edzés alapgyakorlatokkal.

2014. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
edzéstervet mindig próbálom variálni súlyt is próbálom feljebb pakolni..
2014. ápr. 23. 16:52
 3/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy több kaja kell és az edzéstervet is néha drasztikusabban változtasd. -amit írtam azt is kipróbálhatod.
2014. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy héten van értelme 2x edzeni egy izmot? pl: kar hétfő-péntek
2014. ápr. 23. 17:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor van, ha nem megy rá edzésenként 3 gyakorlat, max 1-2. Így edzheted kétszer.
2014. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az emberi test, mint minden más betartja a termodinamika főtételeit. Ezért az hogy a sulyod csökken vagy nő csak attól függ hogy eleget eszel-e. Szoval egyél eleget és nőni fogsz.
2014. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy izomra kétszer kéne edzeni egy héten. Úgy tudom egy izomcsoportnak 3 napra van szüksége ahhoz, hogy úgymond "kipihenje" magát.(ha kokszolsz akkor hamarabb is lehet edzeni rá)

Szerintem ott van a gond, hogy heti csak 1x edzettél eddig, de szokj át a heti kettőre.

2014. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd le a gyakorlatokat. Csinálj minél több gyakorlatot egyszerre, aztán három nap múlva ismételd.
2014. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos izomcsoportnál, 2x fog megtörténni a fehérjeszintézis, ez nem kérdés, hogy jobban-e fog nőni :)

De elég bőven, ha mindent durván leedzes 1 héten.


Nekem régebb le volt maradva Vállam.

Szerda-Szombat Váll volt.


2 hónap alatt úgy felhoztam a vállam, még én is csodálkoztam rajta, kevesebbre számítottam.

2014. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha 2x edzes 1 bizonyos izmot : akkor elég rá bőven rá 2 gyakorlat és megint 2 majd.


Ha egy héten 1x edzes akkor 4 gyakorlat egyből rámegy.

2014. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!