Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A zabpelyhen kívül van még...

A zabpelyhen kívül van még valami gabonaféle, amit reggelire hasznos lehet enni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tk kenyér, tk tészta, rizs, pufirizs. Nem muszáj zabon élni!
2014. ápr. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Protein Shake + Pufirizs az gyorsba megy és jó is ;)
2014. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De minden gabona egyformán tápláló? Itt a gyk-n mindig a zabpelyhet ajánlják reggelire. És azt sem értem, hogy az állaga mennyiben fontos (pehely, dara stb), vagy ez csak "kényelem" kérdése, hogy ki hogy szereti enni. Kész, feldolgozott termékeket nem akarok enni, bolti kenyeret meg tésztákat, csak a natúr alapanyag érdekelne, az sem baj, ha nem olyan finom önmagában.
2014. máj. 19. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Összetett szénhidrát legyen ez a lényeg. Ezen belül mindegy mit eszel a makrotápanyagok legyenek meg és legyen benne rost. Így csak el tudod már dönteni, hogy miket ehetsz nem?

Nem kötelező zabpelyhet enni, én pl sokszor eszek lidl-s abonettet. De kell mellé fehérje is. Ez lehet tojás, hús, proteinpor.

2014. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajdina,köles,rozspehely,amaránt.
2014. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Így csak el tudod már dönteni, hogy miket ehetsz nem?"


Ez meg mi volt... mindegy, a többi mondatot köszönöm. :) Többieknek is.

2014. máj. 20. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
ez egy sima kérdés volt, nem sértésnek írtam.
2014. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok. :)
2014. máj. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!