Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli: 3db tojás és protein...

Reggeli: 3db tojás és protein power tízórai: 100g csirkemell filé és 60g rizs ebéd: 100g csirkemell filé és 60g rizs edzés utána: protein power vacsora : 100g teljes kiőrlésű kenyér és 100g sovány túró?

Figyelt kérdés
Összeálítottam egy tömegnövelő étrendet 70kg vagyok és 175cm magas ha valami nem jo az étrendemben akkor lécci segitsetek hogy mit tegyek bele a válaszokat előre is köszönöm

2014. ápr. 28. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem számoltam össze a makrokat, de legyen meg nálad 140g fehérje, 350-400g ch és 70g zsír. Nem látok zöldségeket, pedig kellene napi kb fél kg és nem látok jó zsírokat sem: lenmagolaj, halolaj.
2014. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem meg sokk lesz a 350-400g szénhidrát számold össze a táp értéket pl fehérje 140g szénh.280g ha nem hizol 50g szénh. + dobj rá és igy tovább ( én 250g rizs töl még nem hiztam 75kg vagyok szoval mehet még rizs böven )
2014. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!