Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Whey prot. Szedek es arra...

Relax... kérdése:

Whey prot. Szedek es arra gonoltam elkezdek melle creatine monohydratot. Ez igy rendben van, "megéri a kettot egyutt? Tomeget novelni nagyon nem szeretnek viszont szalkasabb izmokra szuksegem lenne:-) mas otletet is szivesen elfogadok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 10:13
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nem tudod hogy kell izomtömeget építeni és hogy hogy kell szálkásítani.

nézz utánuk hogy hogy kell és akkor rá jössz hogy a kérdésed így értelmetlen.

2014. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oke. Es akkor szerinted total ertelmetlen szedni...???
2014. ápr. 29. 11:04
 3/4 anonim válasza:
csak szedjed majd te is magadon fogod meg tanulni hogy hogyan tudsz szép testett összerakni . hiába irom le én vagy más hogy mitt kéne sz*rni fogsz bele és ez tuti mert én is igy voltam vele meg mások is :D szoval majd kitapasztalod ennek a sportnak a lényegét hogy mit mivel és hogyan és hogy jön rád izom és milyen formába
2014. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Étrendfüggő, hogy te zsírt adsz le vagy tömeget növelsz. Egyszerre nem lehet naturálban. A tápkiegek ezen nem fognak semmit változtatni, nem ettől függ. legyen a célodnak megfelelő étrend. Edzés után mehet protein, az mindig jól jön, de egyelőre ne költs kreatinra, míg nem lesz egy alap tudásod, rutinod az edzésben, étkezésben.
2014. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!