Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 8 hónapja mindennap 1 óra,...

8 hónapja mindennap 1 óra, újabban 2X50 perc aerobot végzek. A pulzusom nyugalomban 45-50. Ez rendben van? Súlyzós edzések mellett persze

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom hogy még élsz egyáltalán.
2014. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A profibb állóképességi sportolóknak van ilyen alacsony nyugalmi pulzusa. Biztos, hogy jól méred?
2014. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz annyit, és olyan hosszú ideig, hogy kialakuljon az ún. sportszív, akkor normális. Ezt egy mellkas röntgen tudná megmondani.

Én 10 év kosárlabda, abból 2 év párhuzamosan mma meg súlyzós edzés mellett "tettem szert" sportszívre, de ha verseny szerűen űzöl egy sportot 4-5 évig minimum, szerintem már akkor is kialakulhat.

Nekem is ilyen 45-50 között van nyugalmi állapotban a pulzus, sajnos ez a hétköznapokat abból a szempontból megnehezíti, hogy pl. egyetemen nem bírok ébren végig ülni egy 3 órás előadást, egyszerűen ha nem mozgok, elalszok.

2014. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!