Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék 1 hónap alatt...

Hogy tudnék 1 hónap alatt (maximum) kockás hasat "csinálni"?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,minden nap mozgok,sportolok valamit. Most már odafigyelek hogy mit eszem,mert olyan alkat vagyok hogy nem látszik meg rajtam bármennyi édességet is eszek meg.Ezért eleinte nem is érdekelt hogy miket juttatok be a szervezetembe! Most már kevésbé eszem édességet mégsem tudom elérni, hogy kockás hasam legyen! Segítsetek,mit csináljak! Előre is köszi :)

2014. ápr. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti 3x45 perc futás,szálkásító étrend+hasizomedzés.
2014. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyszerűen rajzolj rá kockákat alkoholos filccel és kész is, nem kell ezen idegeskedni mikor vannak ilyen egyszerű dolgok is az életben. Tuti nagy sikered lesz
2014. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez alkat függő is és nem mindegy mi a kiindulási állapot. azaz hogy most hogy nézel ki. Szálkásító diéta, erősítő edzések + aerob edzés. Ennyit tehetsz a cél érdekében.
2014. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szteroidokról beszélünk akkor felejtsd el az 1 hónapot. Naturálban nem lehetséges 1 hónap alatt kocka hasat varázsolni.
2014. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eat Clen, Tren Hard, Anavar Give Up
2014. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!