Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok nekem karra jó...

Mondanátok nekem karra jó edzéstervet? ( váll tricepsz bicepsz ) Többi lent!

Figyelt kérdés

3 éve edzek lassan, mindenhol szépen meglátszik, kivéve a kezeimen, ott is meglátszik azért de kezd aránytalan lenni az egész....

Van két kézi súlyzóm, francia rudam, súlyaim is vannak... a kézi súlyzókhoz van 2 pár azaz 4 db 2,5 meg a rudak is nyomnak minimum 2 kg-t...a francia rúdon vannak 5 kg súlyaim...de ezeket tudom variálni, mivel a súlyokat tudom növelni úgy hogy mondjuk átpakolom a súlyokat a franciáról a kézikre vagy a kézikről a franciára...így nagyobb súllyal is tudok edzeni...csak ötletem nincs...hogy hogy építsem fel, ha ebben tudnátok nekem segítséget adni azt nagyon megköszönném :)

Ja emellett még van egy multifunkciós edzőgépem is, azon szoktam lehúzásokat csinálni tricepszre.

A válaszokat már előre is köszönöm :)



2014. ápr. 29. 16:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :):)
2014. ápr. 29. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!