Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok nekem karra jó...

Mondanátok nekem karra jó edzéstervet? ( váll tricepsz bicepsz ) Többi lent!

Figyelt kérdés

3 éve edzek lassan, mindenhol szépen meglátszik, kivéve a kezeimen, ott is meglátszik azért de kezd aránytalan lenni az egész....

Van két kézi súlyzóm, francia rudam, súlyaim is vannak... a kézi súlyzókhoz van 2 pár azaz 4 db 2,5 meg a rudak is nyomnak minimum 2 kg-t...a francia rúdon vannak 5 kg súlyaim...de ezeket tudom variálni, mivel a súlyokat tudom növelni úgy hogy mondjuk átpakolom a súlyokat a franciáról a kézikre vagy a kézikről a franciára...így nagyobb súllyal is tudok edzeni...csak ötletem nincs...hogy hogy építsem fel, ha ebben tudnátok nekem segítséget adni azt nagyon megköszönném :)

Ja emellett még van egy multifunkciós edzőgépem is, azon szoktam lehúzásokat csinálni tricepszre.

A válaszokat már előre is köszönöm :)



2014. ápr. 29. 16:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja ez lemaradt:

Gyakorlatok amiket eddig végeztem:

Bicepsz:

Koncentrált bicepsz. 4x20

francia rúddal állva : 4x20

kalapács: 4x20

Húzódzkodás bicepszre : 4x 10


Tricepsz:

Lórúgás : 4x20

Lehúzás gépen: 4x20 ( 20 kg )

4x20 ( 30 kg )

Tolóckodás: 4x20



Váll:

Döntött törzsű oldalemelés 4x20

kinyomás kézi súlyzókkal 4x20

kinyomás francia rúddal 4x20

2014. ápr. 29. 16:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Vállra kell sima oldalemelés is, nem csak döntött.

Karra tudsz edzeni, nem kézre.:)

Jó amiket írtál, rengeteg jó gyakorlat van, érdemes variálni edzésenként, így én nem is határozok el előre gyakorlatokat, hanem bicepszre és tricepszre is végzek 3-3-at azokból, amiket jól érzek.

2014. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javítást, igazad van :)

És a variálás működik? mármint látszik az eredmény?:D

2014. ápr. 29. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:
küldök képet, ha gondolod. Működik.
2014. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, a kép jó lenne :) Köszönöm szépen :)
2014. ápr. 29. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
megy privátban.
2014. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Még lenne egy kérdésem, vállra akkor jók azok amiket írtam?? + akkor még kiegészitem a normális oldalemeléssel is :) ebből is elég a 3 gyakorlat vagy menjen a 4?:)
2014. ápr. 29. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Vállhoz én is még a sima oldalemelést beraknám - https://www.youtube.com/watch?v=lUgKw5xHyfs itt egy video a helyes végzésről. És most nem azért mert gondolom hogy rosszul csinálod, csak mert nekem nemrég segített, ezért sose tudni.


Előre emelés úgyszint vállhoz. És én még a csuklyát is oda sorolom, bár ez kinél hogy. A többi jónak tűnik számomra, tricepszre én még szoktam tricepsznyújtást állva kézisúlyzóval, de mehet rúddal is.

2014. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne keverd a gyakorlatot a sorozattal. Van pl az oldalemelés. Ez egy gyakorlat. Ezt végzed 3 sorozattal, sorozatonként 10-12 ismétléssel.:)

Kell egy nyomógyakorlat, ami lehet egykezes súlyzókkal vállból nyomás vagy kétkezes súlyzóval mellről nyomás.

Kell egy oldalemelés és kell oldalemelés döntött törzzsel.

Mindegyikből menjen 3-4 sorozat.

2014. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek írtam, hogy ne keverje a gyakorlatot a sorozattal mert látom, hogy mire leírtam és elküldtem, ment egy másik válasz.:)
2014. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!