Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor vannak legkevesebben...

Mikor vannak legkevesebben általában egy konditeremben? Az "újakba" bele szoktak kötni a régi vendégek?

Figyelt kérdés
Én a reggeli, kora délelőtti időszakra tippelek. Szeretnék egy kicsit fittebb lenni, szívesen kipróbálnám a kondizást :) Először mennék, és kicsit hülyén érzem magam miatta, nem igazán tudom hogy kellene viselkednem, biztos feszélyezni fog a helyzet :D Ti hogy győztétek le a kezdeti félelmeiteket, amíg rendszeresen járni kezdtetek? :)

2014. ápr. 30. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor mentem amikor nem volt senki, reggel, meg délelőtt, az első pár alkalommal. Amikor meg már tudtam hogy mi hol van, meg hogy kell használni, akkor már akkor mentem amikor épp ráértem.
2014. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tehetem akkor csak délelőtt járok,mert akkor nincsenek sokan és nem kell másodiknak vagy harmadiknak beszállni egy géphez.
2014. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt kevesebben vannak. Sehol nem kötnek beléd, honnan vetted ezt a marhaságot. Mitől félsz? Bárki segít ha megkéred, én is szoktam.
2014. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!