Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A csirkét, halat ti milyen...

A csirkét, halat ti milyen modon készititek el milyen fűszerekkel stb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Innen tudsz válogatni bőven én is innen szoktam, így soha nem lehet megunni! Halat nem szeretem ezért nem szoktam enni :)

2014. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én általában felkockázom a csirkemellfilét, befűszerezem (mindenféle fűszert használok, keverve is: bazsalikom, majoránna, zsálya, pizza fűszerkeverék, grill fűszerkeverék, sült csirke fűszerkeverék... ami csak eszedbe jut!), teszek hozzá egy kis zöldséget, szintén felkockázva (vagy eleve mexikói zöldségkeverék, vagy borsó, vagy paprika, kaliforniai paprika, sárgarépa, paradicsom...), és megpirítom. Zsiradék helyett egy nagyon kicsi ketchup-ot szoktam hozzá tenni, mert nagyon jó ízt ad neki. (Tényleg minimálisat, mert fogyózom.)

Teszek hozzá általában egy kis fokhagymakrémet vagy apró kanálnyi citromlét... Ami épp kéznél van.

Párolt zöldségkörettel (csak sós és fűszeres vízben készítve) és savanyúsággal szoktam enni.

2014. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!