Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Képes egy Ectomorf testalkatú...

Képes egy Ectomorf testalkatú ember szép izmos testet csinálni magának táplálékkiegészítők és fehérje porok nélkül?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok és nem vagyok valami nehéz (63 kg). Szeretnék szép izmos, szálkás lenni de nem akarok porokhoz nyúlni. Lehetséges?
2014. máj. 5. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ha megvan a tápanyagbevitel, de egyébként tök mindegy volna, ha ennek egy része fehérjeporból megy, mert az is csak sima, koncentrált élelmiszer, mint hogy a cukorrépából is koncentrálva van a cukor praktikai okok miatt. Nem ártana egy kicsit felvilágosítani magad ezekről a "porokról", mielőtt téves képzeteid valótlan félelmeket szülnének benned tök alaptalan dolog miatt.
2014. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a fehérje az fehérje legyen az tojásban, marhahúsban, vagy egy színes vödörben... úgy van ahogy az elõttem szóló mondja, elõbb meg kellene tanulnod melyik tápanyag mire való és azt hogyan viheted be...

+ a mai világban, ha rendszeresen sportolsz legalább multivitaminra mindenkép szükséged lesz, mert tetyós zöldségben nincs szinte semmi, csak víz és rost...

2014. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A "porokhoz nyúlás" szófordulat erős homályt sejtet a kobakodban a téma iránt, de amúgy jó étrenddel kb ugyanott vagy.
2014. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy gyerek általánosban még osztálytársam volt, na ő aztán nagyon vékony volt, kb 60 kiló 175 centi mellé. Amikor elballagtunk ő elkezdett amerikai focizni, na most, amikor én vagyok 12.es, most fogok érettségizni, ez a gyerek sokkal jobban néz ki nálam, tiszta izom az egész, meg sem mondanád hogy vékony volt valaha is. Hangsúlyoznám hogy thaiboxolok lassan ötödik éve, 85 kiló vagyok 183 centihez, izomban.
2014. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aham, kösz az infót.
2014. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, de a porok is csak élelmiszerek. Egyébként nem muszáj használni, mert tök mindegy, hogy egy részét ebből viszed be a tápanyagnak vagy mindet szilárd kajából. Lényeg hogy meglegyen a napi bevitel.
2014. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!