Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eredményes lehet ezzel a...

Eredményes lehet ezzel a tervel a Zöld Jumbo?

Figyelt kérdés

A táplálkozás vizsonylag rendben van, Reggeli 7 óra előtt- 10 órai- ebéd- vacsora, minden féle-fajta étel... erre a jumbot 1 adagonként fogyasztom/nap. Ez úgy néz ki hogy, reggel egy fél adag, és edzés után még egy fél adag. A célom az hogy tömeget szedjek föl magamra, zsír vagy izom formájába az édes mind1, ezért eszek minden félét. Nehéz fizikai melót végzek+ meló után edzek 3 órától, másfél órát. Edzés tervem egy alap tömegnövelő terv szerint működik: [link]


65 kg, 184 magas, nehezen hízó, szálkás 24 éves srác vagyok.



2014. máj. 10. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

nem a legjobb tömegnövelő

nem a legjobb étrend

nem a legjobb felfogás


:-)

2014. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ebbe a Jumboba lehet bebuktam.

Az étrendemen annyiba tudok változtatni hogy esetleg zsíros kaját nem eszek.

A felfogás az pedig nem mutat túl nagy érdeklődést a test építés felé. Nem akarok kinézni egy monstrumnak aki nem bírja kitörölni a seggét. Csak egy kis szólid 3-4 kilóra volna szükségem. Szálkás vagyok, ízlésesen vékony, Mesomorph alkat vagyok.

2014. máj. 10. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
de miért akarod szétb.aszni a szervezeted és erőltetni hogy valahogy zsirt rakj magadra? akkor már inkább izom. nyugi nem leszel nagy darab 5 év folyamatos edzés után már lehet azt mondani, hogy kezdesz nagy lenni
2014. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Osynho ***** válasza:
Nem, nagy sose lesz naturálban.
2014. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már hogy ennyire szar ez a Jumbo... eddig mindenki írta hogy jó mert tudott tőle hízni 2-3 kilót. És nekem pont ez kell. Én csak a hízásra megyek... de amúgy meg mond mindenki mindent, kipróbálom aztán ha bejön akkor okés. Azért kösz a választ, még annyi hogy mindenkinek más a szervezete ebből kiindulva, nincs olyan hogy tippeket lehet cserélni, ki kell próbálni aztán vagy bejön vagy nem. Na pá
2014. máj. 10. 17:51
 6/6 Osynho ***** válasza:

Aki azt írta, hogy a jumbótól jött fel X kg, az szimplán buta. Nem ettől, hanem a napi táplálkozástól változik a testsúlyod, ezt lehet kiegészíteni pl jumboval. Ha egyébként 0 a kajád, semennyit se hoz. És ugyanígy, ha be van lőve egy étrend, jumbo nélkül is jöhetnek a kilók. Nem csodaszer.


A zöld jumbo egy alacsony fehérjetartalmú, cukorkupac. Ezért szidják. És pont ezért nem is jó sokat enni belőle, max edzés után. Akkor már a narancs jumbót vedd.

Na pá

2014. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!