Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3hónap alatt 6kg-os fejlődés...

3hónap alatt 6kg-os fejlődés alig látszik. Lehetséges, hogy nem is fejlődtem rendesen?

Figyelt kérdés

A kar, váll kivételével én nem veszek észre fejlődést, pedig lábra és hasra is edzek

Azzal tisztában vagyok, hogy havi 1kg izom jöhet csak fel


Válaszokat köszönöm előre is!



177cm/63kgról 69


2014. máj. 11. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden testrész fejlődik ugyanabban az ütemben. Ez genetika is, nem csak edzés kérdése. A hasedzéstől pedig hiába várod, hogy tömegnövelés közben látszódni fog, mert nem így lesz. Ahhoz hogy látszódjon kevés testzsír kell. De tömegelés közben meg jön zsír is. Ezért nem értem milyen eredmény vársz hastájékon.:)
2014. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze azt gondolom, hogy a has nem fog gyorsan fejlődni. Csak azért írtam a hast, hogy tudják a válaszolók, próbálok mindenre edzeni
2014. máj. 11. 08:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Fejlődik a hasizom is, de az majd akkor fog látszani, ha tömegelés után leszálkásítasz. Egyébként jó eredmény a 6kg, még ha abból csak pár kg az izom akkor is. Legyél türelmesebb, egy jó forma az évek kérdése.
2014. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi mi lehet ez a 6 kiló plusz, mert én fejlődést nem nagyon látok. Teljesen tanácstalan vagyok jól csinálom-e a dolgokat
2014. máj. 11. 08:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előbbi kommentemet még a tiéd előtt keztem el írni
2014. máj. 11. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Optimalis esetben 2-3 kiló izom a többi víz,zsír meg több leragadt tápanyag a bélben.


Ekkora súly annyira még nem sok: olvastam boxolókról akikről 1 nap alatt lekaptak 5 kilót és nem izomból..

2014. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor folytathatom az edzést? Ne hagyjam abba, mert fejlődés alig látszik?
2014. máj. 11. 08:48
 8/8 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy folytasd, majd fog látszódni.
2014. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!