Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen kezdőként, ha elkezde...

Teljesen kezdőként, ha elkezdek járni egy konditerembe ott segítenek nekem, h mit hogy kell csinálnom. Mármint segítenek egy edzésterv kialakitásban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, minden edzőteremben van edző, aki segít neked. Általában egyszer ad étkezési tanácsot, és 2-3 havonta edzés tervet, amit az első alkalommal mindig bemutat, mit, hogyan kell csinálni. EZ a bérlet árában benne van, illetve én eddig csak olyan helyen fordultam meg, ahol benne volt, és voltam jó pár helyen már.


Persze, ha minden edzésre felügyeletet akarsz, azért fizetni kell.

2014. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. máj. 12. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nincs is éppen kéznél edző, a legtöbben szívesen segítünk. Edzéstervet nem írunk azért, de mindig akad aki megmutatja, mit hogyan érdemes használni.
2014. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős vitt el engem terembe, abszolút analfabéta voltam. Szó nélkül segített egy-két ember, hogy hogyan csináljam a gyakorlatot.
2017. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!