Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Ti mennyit költötö...

Testépítők! Ti mennyit költötök havonta a "testetekre"?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ti mennyit költötök mindenre úgy egyben egy hónapban, gondolom a sok csibemell, fehérje porok esetleg tömegnövelők nem annyira olcsók de mégis úgy kíváncsi lennék hogy ti mennyit szántok magatokra?:)
2014. máj. 13. 11:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

pár éve találtam ezt az oldalt, néha írok ide, meg elég sok érdekes kategória van, lehet válaszolgatni, ha unatkozol, de ezeket te is tudod, hiszen fenn vagy!

miből élek?

mi ez NAV?

Inkognitóban?

amit itt ismeretlenül eltudok mondani, hogy van egy edzőtermem, és ebből kifolyólag, hatalmas kapcsolati tőkém.

a többi meg nem rád tartozik, mert nem ez volt a kérdés!

2014. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló leírta a lényeget, ami azzal kapcsolatos hogy mit keresünk itt az oldalon. Én is ugyan ez miatt. Unaloműzés miatt, és segíteni ha embereknek, már aki fogékony rá. Ez mellett személyi edző vagyok, "celeb" és ismert emberkéknek tartok edzést, ez mellett kül,-és belföldön tartok edzésekkel, és egészségüggyel kapcsolatos előadásokat, a többi meg csak kiegészítő pénz ami befolyik.
2014. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem rám tartozik, csak megkérdeztem, mivel nincs mindenkinek havi 5-6százezre a hobbijára.
2014. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

77%os!

látod milyen fura az élet!

ha valaki magára vagyis a testére költ ekkora pénzt, mindjárt jön a műnő, vagy kigyúrt pasi szöveg.

de ha valaki többmilliós kocsikról beszélget, és mondjuk elromlik a turbo az 530 d bmw-n és kerül 1 millióba egy másik(most csak példát írok, mert konkrétan nem tudom mennyi, de jó sok az biztos, ahogy elmondják az emberek), akkor azon szinte senki sem lepődik meg!

inkább költöm magamra mint egy kocsira vagy egy motorra.

mert a kocsiból kiszállsz a motorról leszállsz, és onnantól megszűnik az a többlet, amit ezek adnak, a megjelenéshez, és marad az amit testnek hívnak, ki kövéren ki soványan, ki meg izmosan érzi jól magát!

2014. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg szerintem aki ennyit költ már, annak ez nem csak hobbi.
2014. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csak hogy repkednek a több 100 ezrek-1 millák! 1/2 nem igaz! Ugyanis aki ilyen életet-sportot él, edzőterme van oktat ismert embereket stb, az nem fog itt lógni! Nekem is vannak bady-s ismerőseim, nem mai srác vagyok. Írhat bárki bármit nagy sztorikat...Ja és még azt NEM írta senki, a sok kox mellé szex pótló tabletta kell, mert később bajok lesznek úgy a szex, mint a fütyivel :D :D és az is pénz! tehát ki jön az ~1 milla ;)
2014. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ne haragudj de te nagyon tudatlan vagy. Látszik hogy koxnak közelébe nem voltál még, máskülönben nem írnál a szexel kapcsolatban ekkora baromságokat. Mondanám hogy leírom ezeknek a működését, és a szerszámra gyakorolt hatását, de szerintem úgysem fognád fel. Azt viszont elárulom hogy ha normálisan csinálod akkor igencsak ellenkezőleg hat mint ahogy te azt leírtad. ;)

Az a része a dolognak hogy ide járunk, holott termünk van, meg előadást tartunk...háát ne haragudj, de szerintem ezt még te sem gondoltad komolyan. Ha valakinek terme van akkor csak meghatározott oldalakra mehet fel? Ha valaki keres fél millát az nem jöhet fel a gyakorikerdesek.hu-ra? Esetleg fb-on fent lehetünk, vagy a fél millás keresettel már oda sem férünk be? Rengeteg olyan ember van akinek boltja, és jobbnál jobban menő vállalkozása van, és szerintem el sem hinnéd hogy ezek az emberek milyen oldalakon járnak. Tehát én úgy gondolom erre az oldalra munkától és vállalkozástól függetlenül jöhetnek azok, akik a szabad idejükben szeretnének másoknak segíteni, és nem olyanok mint te, akik ismeretlenül már egyből az irigységgel meg a kételkedéssel kezdi a napot...

2014. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

49%os, na figyeljél pityuka!

40 fölött vagyok már, negyedévente csináltatok vérvételt, évente ultrahang, és terheléses ekg, és tudod mi a helyzet??

egészségesebb vagyok mint a többi ilyen korú ember, jóval egészségesebb, igaz a doki tudja mi a helyzet velem, hiszem magánrendelésre járok hozzá, és hát, köti az orvosi titoktartás, de ő is mondta, hogy külföldön is adnak idősebb embereknek növekedési hormont,mert roborálja és újraépíti a testet persze, támogatja valamilyen szinten az egészségügyi rendszer sok országban.

és ezt sportorvos-belgyógyász mondta.

úgyhogy máshol okoskodjál a hülyeségeiddel.

2014. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ugyanis aki ilyen életet-sportot él, edzőterme van oktat ismert embereket stb, az nem fog itt lógni! "


ez tetszik, mivel teremtulajdonos is vagyok, és mégis itt lógok, ha unatkozom, miért is lenne baj??

a teremben is segítséget kérnek az edzéssel és étkezéssel kapcsolatban és itt is.

szívesen segítek, ha olyan az ember, de a magadfajtát még a teremből is kitiltanám!

2014. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Abszolút köztudomású, hogy a komolyabb fizikumot elért gyúrósok szexuális szolgáltatásokkal keresnek pénzt, mert ugye senki nem gondolja komolyan róluk, hogy tisztességes munkahelyük van? Nem az iskolázatlanság miatt, hanem egyszerűen az idő miatt. Sokat alszanak, napi 1, de akár 2 edzés is, ez az életmód nem egyeztethető össze a "8 óra munkával". Főleg nem fizikai munkával, mert az keresztülhúzza az edzéstervet.

Szóval a java hétvégenként "csak" chipandale táncos, de elég sokan simán megvehetők szexre is, közülük is elég sokan nem nőkkel.

2014. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!