Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel tudom helyettesíteni...

Mivel tudom helyettesíteni ezt a reggelit, és mennyire jó ez az étrend kondisnak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kondizni, picit olvasgattam, és olvasta, hogy kerüljük a tésztát, krumplit, cukros kajákat, továbbá a péksüteményeket.... Én eddig reggel 7 körül mindig szendvicset ettem, 2 db felvágottas zsemlét.

Iskolába ugyanúgy 2 zsemlét viszek felvágottal.

Mivel olvastam, hogy kerüljük a pékárut, mivel lehetne helyettesíteni a reggelimet és az iskolai kajámat?


Ebédre rendes főtt kaját eszek, ami mindig változó, leves és főétel egyaránt...


Vacsorára is kérnék ötleteket, eddig általában főttkaját szoktam...


Ha a reggelit behelyettesítjük valamivel, ez at étrend megfelel egy kezdő kondisnak?

Ezzel egészíteném ki: [link]


16/F



2014. máj. 13. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

a vitamin az kevés lesz, legalább egy vitabolic legyen, ha a biotech-től akarod venni.


A napi össz-tápanyagbevitel számít, nem csak a reggeli. És miért ne ehetnél tésztát, tk kenyeret, krumplit?. Baromság, hogy ezeket kerülni kell.

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


a bodybuilderen olvasgass kicsit vagy keress rá a sárga kapszula című könyvre.

2014. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen akarom tőle, viszont ennek: [link]

A vélemények részbe van egy hozzászólás, ami nem túl bíztató...

Esetleg tudsz más vitamint is, ami jó árba van és kezdő kondisnak elegendő?

2014. máj. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!