Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó tömegnövelőt, ami nincs tele cukorral!?

Figyelt kérdés
Második problémám, hogy nem bírom reggel megenni a zabpelyhet, cs turmixolva sem, szerintetek a zabpehely minőségileg is sok különbség van, vagy van valami más lehetőség, vagy hasonlókaliber más étel helyette reggelire?
2014. máj. 14. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tömegnövelő = fehérje, amit teletesznek még cukorral.


Reggeli: bármit ehetsz. Nem kötelező zabpehlyet papikázni tömegnöveléskor, azt eszel amit akarsz, csak a tápanyag beviteled és a kalóriaplusszod legyen meg.

2014. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pl -al dobálózzál már légy szíves! :D
2014. máj. 14. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
én a marhalábszár pörköltet nyomom, és hát fényévekkel jobb mint a dumbo tömegnövelő és társaik.
2014. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Pl. tojásrántotta, sült kolbász, szalonna hagymával, zöldségekkel.


Marhalábszár pörkölt.


Teljes kiőrlésű kenyér ha sok keményítőt akarsz és nem zavar a glutén.


Rizs, rizsleves, pudingok. Tejbegríz ha eszel tejet, nem zavar a tejcukor..


Én azt mondom maradj füstölt sonkánál, kolbásznál tojásnál és zöldségeknél, halaknál mert nekem ez jön be és ezektől nem leszel beteg.


De bármit ehetsz.

2014. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan vetted kérdező, hogy kötelező zabpelyhet enni vagy akár tömegnövelőt? A napi tápanyagbevitel számít, azaz legyen meg a fehérje, ch és a zsír, amennyi kell neked. De ez mehet (mármint a ch része)akár tk kenyérből, tésztából, rizsből, stb, nem csak zabból!

Pl tojás tk kenyérrel kitűnő reggeli tömegeléshez. Nincsenek kőbe vésett étrendek, a makrokat kell nézni.

2014. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem én, köszönöm az eddigi válaszokat, nem azért írtam, csak a zabot könnyebnek gondoltam, de mikor ittam összeturmixolva akad meg a torkomon... nem volt túl kellemes! Meg még nem nagyon vagyok hozzá szokva a kiadós reggelihez, hogy most nekiüljek 3-4 tojásnak reggelire..!
2014. máj. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!