Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak hogy a combjaim...

Mit csináljak hogy a combjaim ne érjenek össze és a fenekén is izmosabb, legyen?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy a combjaim összeérnek és szeretném valahogy izmositani (főleg a belső részt) A fenekem meg elég nagy, szeretnék izmos, formás popsit.. Milyen edzést/gyakorlatokat végezzek? 20/L

2014. máj. 16. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik az emberi test aminem természetes jellemzője, hogy pl. leér a földig a lábad, összeér a combod akkor csak két megoldásod marad: vagy pszichológussal kezelteted a nyilvánvaló problémádat, vagy levágod a lábaidat. Szerintem inkább fogadd el, hogy van combod, lábad.. ez lenne az egészséges út :)


Edzés: normális erősítés, küzdősportok.


Táplálkozás: ha zsíros a tested, lowcarb szálkásító étrendet választasz.

2014. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem zsíros a testem, csak a fenekemre meg a combomra ráférne az erősítés. Tisztában vagyok az ember anatómiájával és szerencsére nem vagyok pszichiátriai eset sem. Egy egyszerű kérdést tettem fel, amire egyszerű jó tanácsokat szeretnék kapni. De természetesen nagyon köszönöm a válaszod..
2014. máj. 16. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Természetesen ha ennyire tisztában vagy mindennel, akkor miért zavar az a normális állapot, hogy összeér a combod? Mindenkié összeér, amin persze késekkel vagy éhezéssel (izomveszteség) lehet változtatni, de induljunk már ki az egészséges állapotból.


Illetve ha mindennel tisztában vagy akkor miért nem nyomatod a szálkásító (tej-gluténmentes ch-szegény) étrendet és miért nem edzel? Nyomasd a guggolásokat, ha mindent tudsz miért írsz ki félreérthető kérdéseket gyakorira? :O

2014. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha összeér a combod és nagy a hátsód, akkor bizony zsíros. szálkásító étrend és rengeteg testmozgás.

ha izmosítani szeretnéd a combod és a feneked, az tömegnövelõ étrend és súlyzós edzés, a kettõ együtt nem megy.

Tisztázzuk, én nem a Gap rõl beszélek, hanem a zavaróan összeérõ combokról.

2014. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mini mivel mindenbe belekötsz, felvilágosítalak, a túlsúlyosaknál van egy olyan határ mikor annyira összeér a comb, hogy az fojamatosan kidörzsölõdik, kisebesedik, nyáron az izzadtság még ki is csípi ilyenkor sokszor napokig mozgásképtelenné téve az embert.
2014. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Deklarálta hogy nem zsíros a teste!

Akkor milyen elhízásról írsz nekem? :)

2014. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A felsőtestem nem zsíros. A combom és a fenekem igen. Ezen akarnék változtatni edzéssem, mivel normálisan étkezem.
2014. máj. 16. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Edzéssel nem tudsz változtatni a testzsírodon. Edzés egy 0. szintű alap dolog, aminek alapnak kellene lennie mindenkinél és többnek kellene lennie a zumbás-flabeloszos-kocogós divatedzéseknél.


Erre jön az étkezés milyensége, ami az egészségünket és a testzsírunkat nagyban befolyásolja.


Edzésről sokszor azért nem ejtek szót, mert edzés nélkül emberi egészség vagy élet még csak szóba se jöhet, ezért szoktam én már inkább a táplálkozásról írni. Feltételezem, hogy nincs olyan ember aki nem edz, akik meg így vannak azokkal én már nem tudok érdemben foglalkozni.

2014. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!