Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha erősítek és diétázok...

Ha erősítek és diétázok egyszerre akkor vékonyabban lesznek a combjaim vagy vastagodnak az izomtól?

Figyelt kérdés
Guggolásokat csinálok,meg még sok erősítő,szálkásító gyakorlatot minden tájra.Most kezdtem a diétát is mellé,így elérhetem azt hogy a combjaim vékonyak(de izmosak)legyenek,a fenekem kerek,a hasam pedig lapos?

2014. máj. 7. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A jó diéta lényege, hogy a zsír eltűnik a kis testedről-->vékonyodsz.

Diéta alatt a súlyzós edzés az izmok megtartását szolgálja, jelentős növekedés nem tapasztalható-->izom megmarad, de zsír lemegy-->vékonyodsz.


(ez persze teljesen lebutított konyhanyelvű magyarázat, de a lényeg ugyanaz)

2014. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Diétával nem lehet izmosodni.

Először fogyas aztán izmosodas,egyszerre nem megy.

2014. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz, de attól még a súlyzós edzés jó dolog szálkásítás alatt is.


Közben véletlenül elolvastam a leírást. Nincsenek szálkásító gyakorlatok.

2014. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van szálkásító gyakorlatok nincsenek és helyi zsirégetés se. amúgy milyen gyakorlatokat csinálsz? milyen a diétád mi a napi étrended? azért kicsit relativ mi az izmos comb és kerek fenék és mi a lapos ha de ha valami átlagot nézünk esetleg elérhető.
2014. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jen Selter féle hasat és feneket szeretnék,de annál egy picivel vékonyabb combokat mint neki van. Guggolásokat,kitöréseket,többféle lábemelést csinálok,néha súllyal. Hasra hasprést(több fajtát abból is)és hanyatt fekve lábemelést. Az étrendem egyszerű,sok zöldség gyümölcs,napi 2 l folyadék(15 éves vagyok,47 kg körül)és kerülöm a zsíros ételeket,édességeket,cukrot.
2014. máj. 7. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Előszöris ne kövess eltorzult ideálokat. Jen Selter a testépítés és az arányos test megcsúfolása. Vélhetőleg egy adag szilikon is van a fenekében..

Másrészt ha el akarsz érni valamit akkor nagyon keményen kell edzeni.

Ez a "néha lábemelés súlyokkal" az lóf *szt sem ér


A valódi,szép fenekű modellek,de még Jen Selter mögött is többszaz kemény súlyzós edzés és kiszámolt étrend áll.

2014. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

múltkor linkelte ezt valaki,de úgy lázszik tananyag lesz lassan-

[link]

2014. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!