Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » My protein fehérjén van, és...

My protein fehérjén van, és ez előtt nem használtam más proteint, diétázok, és edzés után mikor megiszok két merőkanál fehérjét, néha megy a hasam tőle, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Eszméletlen sok házi tejet ittam régebben , sosem volt tőle bajom , már mint nem ment a hasam , és ettől is csak néha ... sokat eszek talán ? 85 kg vagyok most , remélem nem vagyok érzékeny rá , mert nincs nagyon pénzem drágább termékekre. Még annyi kérdésem lenne , ami lehet hogy hülye kérdés , de ha benyomom a fehérjét , kb 1 óra múlva megy a hasam , akkor nem sok mi szívódott fel a fehérjéből ? minden kijött , vagy attól szívódott fel elég ? fogyasztok zöldségeket egyébként , nem túl sokat , de minden nap , nem tudom ez befolyásol-e valamit.

2014. máj. 16. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki hogy edzés után kevesebbet iszol, és pl, reggel is iszol egyet, persze ha otthon leszel egész nap :)
2014. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az van a mérő kanálra írva hogy 70 ml , ebből 2 kanál sok egyszerre ? kipróbálom akkor tényleg azt , hogy reggel 1 kanál , és akkor kondi után kb mennyi kanál kellene ? 80%-os elvileg a fehérjém fehérje tartalma.
2014. máj. 17. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
kondi után 0,5gramm* testtömeg fehérje kell.
2014. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
140 ml az rohadt sok ember. nemcsodálom hogy megfosat.
2014. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig még nem mértem meg hogy hágy g-os a kanál ,de lehet most már megfogom ! :D
2014. máj. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!