Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legolcsóbb tömegelést hogy...

Legolcsóbb tömegelést hogy lehet kihozni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 60 kiló 183 centi vagyok és a cél minimum 73 de inkább 80 lenne. Vennék zöld Jumbo-t edzés utánra az kb 800 kcal. Emellé jó, ha 2200 kalóriát eszem rizsből babból meg valamilyen épp akciós húsból pihenőnapon, és edzés napokon ott a jumbo.


Középiskolás vagyok, anyámék tartanak el, a Jumbo egyszeri tétel, tudom, hogy drága de nem ezen problémáznak és gyorsan elfelejtik, hanem a mindennapos dolgokon. Mondom, hogy tök jó a B rizs is mit bánom én szóba se merem hozni a barnarizst meg jázminrizst, aztán hazaállítanak 3000ft/kg os halkonzervvel meg Tesco kenyérrel, hogy nem lehet egyoldalúan táplálkozni. Hát kösz... Lehet nekik magyarázni. Mert az 1000ft/kgos akciós pulykamell filé az drága. Ok.


2014. máj. 18. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg ez a fagyasztott panírozott formára alakított fasírt a legjobb. 100g-ban van 13g fehérje (és ebben szerintem benne van a panír fehérjetartalma is). És akkor ez most húsnak számítana...
2014. máj. 18. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Jumbot felejtsd már el, ha spórolni akarsz.

Amúgy meg csirkecomb, rizs, olcsó zöldségek, olcsó tápkiegek.

2014. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem is. Csirke-rizsből tudod legolcsóbban kihozni a tápanyagbevitelt.
2014. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi 400 g csirkemell,éjszakára 200 g zsírmentes túró,egy tejsavó fehérje az edzés utáni turmixhoz és a reggeli zabpehelyhez és már ott is vagy.Ez tényleg nem sok.Nem filézettet kell venni, vagy akár néha beiktathatsz csirkecombot is.A szénhidrátforrások nem járulnak hozzá a fokozott kiadás növekedéshez.Ez tényleg kevés pénz.
2014. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a tomegnovelo majdnem hegy nagy atveres.

Televan cukoral.TOmegnivelot csak edzes utan szabad inni.De ennyi erovel egyszerubb ha veszel magadnak carbox-or ami lenyegessen olcsobb:)

2014. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!