Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legolcsóbb és legjobb...

Melyik a legolcsóbb és legjobb protein szelet?

Figyelt kérdés

Üdv

A kérdés adott. Lehetőleg olcsó legyen és elég jó arányba tartalmazzon fehérjét az árhoz képest. Jó lenne márka és hogy hol tudom megvenni, meg esetleg íze ?



2014. máj. 15. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek neked protein szelet? Vegyél protein port, a szeletek általában sehogy sem érik meg. Azokat arra találták ki, hogy ha van egy-egy olyan kényszerhelyzet, hogy a por sehogy sem jöhet szóba, akkor azt helyettesítse arra az egy-két alkalomra, de ahhoz messze elmarad tulajdonságaiban a portól, hogy azt egy az egyben helyettesítse.
2014. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Myprotein-orientált az oldal, de ír a magyarországi proteinszeletekről is.

2014. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tap bela ***** válasza:

A protein szeletek túlnyomó többsége valamilyen szója fehérje, collagen, és nagy mennyiségű szénhidrátból áll. Ezért is aránylag olcsók.


Egy van ami a tökéletesség, de az ára is tökéletesen magas. Ja és nem myprotein. ,-)

2014. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hű de titokzatos vagy bela
2014. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csupán néha el kell mennem és nincs időm egyik étkezésre, ez kb hetente 1x előforduk, meg egyébként is be szeretnék csúsztatni az étrendembe 1 Protein szeletet, mivel néha már nem bírom kis édesség nélkül, itt nagyon kis mennyiségről beszélek és mégis jobban járnék 1db protein szelettel, mint Snickersel vagy egyéb hízlaló cuccal, amiből hasznom sincs.
2014. máj. 15. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mostanság a Myprós Protein Muffinnal szemezek, de persze a legolcsóbb, ha valahogy te készíted el magadnak, viszont még nem jöttem rá arra, hogy lehetne nem ragadóssá és hűtőhöz kötötté tenni. Tehát hogy lehessen vinni akárhova, és ne romoljon meg fél nap alatt.

Bár még nem foglalkoztam vele annyira sokat, majd nyáron.

2014. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:

Myprotein-orientált az oldal, de ír a magyarországi proteinszeletekről is.



Ez egy enyhe kifejezés, hogy myprotein-orientált.

Az oldal kiköpött myprotein reklámozás. Elég kusza az összehasonlítás, mert mi köze a protein szeletnek egy recovery szelethet, meg egy túró-rudihoz. Totál ellentétes termékek, amiket így összehasonlítani badarság.

2014. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!