Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az hogy lehet, hogy emberek...

Az hogy lehet, hogy emberek egész erősek lesznek nulla étrenddel?

Figyelt kérdés
Nem testépítésről beszélek kimondottan hanem fizikai munkát végzőkről mondjuk egész nap csak szendvicseket eszik vagy egy nap csak valami leves,tészta valami és alig fehérje. Nem tudom értitek-e mire gondolok. Előre is köszönöm ha megértitek mire gondoltam és válaszoltok is!
2014. máj. 19. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a testünk ettől bonyolultabban működik, mint ahogy te azt gondolod. Mindig alkalmazkodik a körülményekhez. A csimpánz hogyan tud 3x erősebb lenni egy embernél? A gorilla óriási fizikai ereje honnan ered? A csimpánz legalább eszik húst, de a gorilla csak növényeket, mégis hihetetlen izomzattal és erővel rendelkezik. Van, aki hiába eszik rengeteg fehérjét, akkor is lassan fejlődik, van, aki pedig étrend nélkül is.
2014. máj. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki erős, még nem feltétlenül jelentkezik a fizikumán.


Az erő nem arányos az izom méretével.

2014. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a fehérje csak az izom növekedését segíti és az izom csak egy részben erő. A szénhidrát meg az energiánkért felelős. Szénhidrátot szinte nem nehéz beszerezni csak nem mindegy milyen. Tippelges miért vannak erősebb emberek, ha nem porokon élnek meg figyelnek oda a kajára.
2014. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert nincs korreláció. Az ember az egyik legfejlettebb lény a földön, senki sem gondolja komolyan hogy ha nem valamelyik táplálkozási divatot követem akkor én nem lehetek erős?


Az ember egy gyilkos, rohadt fejlett idegrendszerrel, nagy intelligenciával, és jó fizikai képességek lehetőségeivel.

2014. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na jó, legyen inkább ragadozó nem gyilkos :D
2014. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Aztán miért vannak olyanok is, akik nem lesznek erősek meg mindenféle legendás szuperemberek étrend nélkül? Avagy ha valamire akad egy példa, az még nem jelenti azt, hogy általános lenne (mielőtt oda lukadunk ki, hogy az egész étrend meg "porokon élés" (zseniális...) átverés meg haszontalan, és helyette ürítsünk bele az egészbe, úgy úgyis jobb lesz).
2014. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az "alig fehérje" az egy dolog,nem a magas fehérjebeviteltől lesz erős valaki.A tészta,szendvics sok szénhidrátot tartalmaz,ebből nyerhető elég energia.És ahogy az első írja,a szervezet tényleg nagyon találékony,és képes sok mindenhez alkalmazkodni.Én azon is csodálkozom,hogy vannak dohányos alkesz fizikai munkások,és milyen jól bírják a melót,ennyi méreg mellett+nem hinném,hogy nagyon tudatosan táplálkoznának.
2014. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!