Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » CSAK saját testsúllyos edzésse...

CSAK saját testsúllyos edzéssel hogyan gyúrjak (felső mellizomra)?

Figyelt kérdés

olyant akarok ami Lazar Novovic nak van :D itt egy kép: [link]

ja és hogyan érhetném el hogy énis ilyen szálkás legyek?



2014. máj. 19. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez genetika is kell. De tudsz edzeni mellre fekvőtámaszokkal és tolódzkodással is. Az a fajta fekvő megy jobban a mellizom felső részére (mert nincs felső mellizom, csak a mellizomnak van felső része!) amikor a lábad magasabban van, tehát egy székre tedd a lábad és úgy nyomjad. A tolódzkodás is nagyszerű gyakorlat, de az inkább a középső és alsó részt edzi. Figyelem nem azt írtam, hogy nem megy a felső részre, hanem inkább az alsóra. A szálkásság az genetika és étrend kérdése.
2014. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sowilo ***** válasza:

Calisthenics-ben nem fektetünk túl nagy hangsúlyt izolációs gyakorlatokra, nincsenek külön gyakorlatok a mellizom felső részére. Saját testsúllyal ez igen nehezen megoldható. Itt inkább a genetika dönt. Csinálj tolódzkodást korláton és rúdon is, akár súllyal nehezítve, és lesz mellizmod.


Papíron a magasra tett lábas fekvőtámasz jobban megy "felsőmellre", de elhanyagolható mértékben, viszonylag kevesen érzik meg a különbséget. Nem akkora a különbség, mint egy egyenes pados, és döntött pados fekvenyomás között.

2014. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam, hogy nem csak felső részre megy és a tolódzkodás nem csak alsó részre. Nem írtam, hogy lehet izolálni.:)
2014. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom én jol hogy nem lehet kizárolag egy izomra edzeni calisthenicsbe csak az érdekel milyen gyakorlatok mennek legjobban *mellizom felsö részére* :)
2014. máj. 19. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírtuk, és szívesen.:)
2014. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!