Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet fölösleget le adni...

Hogy lehet fölösleget le adni hasról? Meg fenékről?

Figyelt kérdés
Olyan 2kg-ot !!! (szaladáson kivűl).

2014. máj. 21. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Szergej: Szelektálni kell, nem szabad erőltetni. Vannak napok, mikor én is csak végigfutom, hogy nincs-e 10+-os kérdés, ahol balhé megy, aztán a többihez nincsen energiám, de máskor meg van türelmem. Nem kell kategórikusan abbahagyni, saxx is így csinálta, de tök szar, hogy nincs :(
2014. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szergej55 ***** válasza:
Sandorzsol, a kijelentésedre válaszolva: Egyszerűen az a problémám, hogy nem látok kiutat a sötétségből. Mi hiába akarnánk segíteni, egyszerűen az az érzésem, hogy aki már alap kérdéseket ide jön feltenni, az reménytelen eset, és nem érdekli az, aminek jönnie kellene (edzés/fogyás/tömegnövelés, akármi). Úgy érzem magam, mint a mesehős: hiába vágom le a százfejű sárkány egy fejét, ha ahelyett a nyakán 3 nő ki utána. Aki viszont benne van a témában, azzal mi nem is találkozunk itt az internet ezen bugyrában, hisz az régen a feltöltött okosságokat olvassa és tanul belőle, nem nyűglődik az egésszel itt úgy, hogy esélyesen nem is akar semmit változtatni. Hónapok óta itt vagyok, lassan egy éve, és szűnni nem akarnak a "milyen gyakorlatot végezzek, hogyan legyek izmos nyárig, mit csináljak" és ehhez hasonló ostobaságok, amik esetében aztán a kérdezők garmadája szerintem be sem tartja az itt általatok áldozatosan újra és újra leírt szabályokat, és gyanítom, hogy egy hónap múlva ugyanott van, vagyis sehol. Én nem azt mondom, hogy mostanra ábrándultam ki, ez ugyanis már sokkal régebben bekövetkezett, de egész egyszerűen meguntam már az állandó szélmalomharcot.
2014. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a kemény, hogy írom a választ és nem hiszik el a 12-14 éves nagyon okosok. Ők akarnak engem kioktatni, pedig csak majd 30 éve edzek. De nyilván ők jobban tudják tizenévesen bakker. Szóval sokszor ez szálmalomharc. Veszekszek itt öreg fejjel kisgyerekekkel a semmiért. Na nem sokáig leszek az tuti.
2014. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!