Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout-osok! Ti miért...

Street workout-osok! Ti miért edzetek (lent)?

Figyelt kérdés

Mennek mostanában ezek a saját testsúly vs. súlyzós edzés viták mostanában, amit kifejezetten idegesítőnek tartok, mert én speciel nem azért edzek, hogy minél nagyobb izmaim legyenek. Akkor mennék én is kondiba.

Én egyszerűen csak élvezem magát az edzést, az egyre nehezebb gyakorlatok megtanulását, hogy olyan dolgokat tudok, amit az átlagember nem. Illetve egészséges mozgásformának tartom.

Van ezzel így más is? Vagy ti a formáért toljátok?


2014. máj. 24. 17:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
-mostanában
2014. máj. 24. 17:36
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ezért mosolygok, mikor valaki azzal jön, hogy a kondi jobb, mint a saját testsúlyos edzés (vagy akár fordítva). Kb. mintha azt mondaná, hogy a kondi jobb, mint a gátfutás.
2014. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A saját testsúly vs súlyzós vitákat szinte mindig a saját testsúllyal edzők írják ki. Egyébként mi súlyzós edzést végzők is szoktuk ajánlani, szóval nincs gond ezzel. A baj, akkor van, ha egymás fikázása folyik. Mindenki csinálja azt amit szeret. Ennyi.
2014. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ámen.
2014. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez butaság, mivel ugyanannyira rossz, ha tudsz egykezes fekvőtámaszt, de a 60 kilós barátnődet nem tudod felemelni, illetve hiába nyomsz ki 150 kilót fekve, ha közben nem tudsz csinálni egy húzódzkodást. az a kiegyensúlyozott, ha annyira vagy izmos, amennyire szeretnél, de ezt a bizonyos tömegű testet képes vagy "uralni".
2014. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, de azért én nem láttam még olyan testépítőt, aki nem tudna húzódzkodni és tolódzkodni. Mi ezt plusz súllyal végezzük, szóval ez tévhit, hogy a súlyzós edzést végzők nem tudnak húzódzkodni.
2014. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ahogy én se láttam még olyat, hogy aki 1 kezes fekvőtámaszokat csinál, nem tudta volna felemelni a barátnőjét.

De ennek amúgy mi köze a kérdéshez?

2014. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
persze, nyilván nem gondolom, hogy a kondisok nem tudnak húzódzkodni, azért sarkítottam, hogy kifejezzem, hogy miért felesleges "fikázni" egy olyan edzésfajtát, ami sokban átfed a sajátoddal :) pont ezt akartam mondani, hogy nem kéne különválasztani
2014. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem foglalok állást, mert én mindkettőt végzem, de megosztanám ezt a videót, én pislogtam rendesen, hogy miből van a srác - [link]
2014. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ti miről beszéltek amúgy? Milyen állásfoglalás? Eleve street workout-osokhoz szól a kérdés, hogy jönnek ezek ide?
2014. máj. 24. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!