Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street Workout vagy a Konditer...

Jockey123 kérdése:

Street Workout vagy a Konditermi edzés a jobb? Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye. Indoklást is kénék ha megoldható.

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 12:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

Semmi értelme összehasonlítani őket,nincs olyan hogy jobb. Ha lenne akkor mindenki azt csinálná.

Rendes étkezéssel és edzéssel mindekettővel izmos,egészséges tested lehet. A konditól az izomtömeg viszont jobban nő.


A kettőt még nyugodtan kombinálni is lehet sőt érdemes. Pl húzódszkodas súllyal. A fekvenyomas pedig szerintem a Street Workouthoz is elegedhetetlen..

2014. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
kombináld a kettőt, a súlyzós edzéstől jobban nőnek az izmaid, de kint a szabadban friss levegőn főleg ilyen jó időben szerintem élvezetesebb, egyik héten kondizz másik héten meg kint szabadban legyél
2014. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem érdemes kombinálni! A Konditerem csak tönkreteszi az izületeket meg az izmokat és kötött izomzatot ad és még aránytalan is !! A Street az Arányos szép izmokat ad atletikus testalakatot! Ezért az a nave hogy erő és szépség ! És látványosabb mutatványok vannak benne
2014. máj. 23. 12:12
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Jól van inas:)
2014. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Tudatlan vagy !! nem ártana ólvasni !! he he he he
2014. máj. 23. 12:19
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre nem mondom azt rad hogy hülye vagy mert nem tudhatod de ez kva nagy baromsag.


MINDEN sport,mozgas tönkreteszi a tested ha ész nélkül csinálod. Semmi bajod nem lesz a konditól HA rendesen bemelegítesz,nyújtasz és nem erőlteted a túl nagy súlyt. Sőt még meg is erősìti őket.

Ha ész nélkül nekiállsz zaszlozni ugyanúgy szétmegy a vállad.


"Latványosabb mutatvanyok vannak benne"

Sz*rok a mutatvanyokba,nem azért edzek hogy cirkuszi majom legyek.

2014. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Ja és szr edzéssel aránytalan leszel mindenhogy.

Nekem is van SW-s ismerősöm hatalmas hattal,vallal,karral,ehhez csirke lab és lapos mell...

2014. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz egy tornászt, mennyire frankók az izületeik.
2014. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy jobb. Mindkettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai. Személy szerint én kombinálom a futást a salyát testsúlyos gyakorlatokat és a súlyos gyakorlatokat is (mindkettőből végzek dinamikusabb és "pumpálós" edzést is). Jól esik fölpumpálni a bickókat, de szeretek egy lábon boxjumpokat is végezni.

Az izom kötöttsége a nyújtástól függ. Jó példa erre Kormos Zoli:

https://www.youtube.com/watch?v=ACeDFK6ggfk

2014. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Feleslegesnek tartom azt a sok gépet ! Meg súlyzót !! Ez mind csak üzlet a Saját testsúlyos tréning megerősíti az izületeket A konditerembe mindent ülve meg fekve csinálnak kényelmesen XD A gerinc feszítő izmok nem is dolgoznak És ez téves infó hogy a konditerem nem ad statikus izmokat :)Régen amikor még nem voltak konditermek hogy hogy voltak erős emberek ? Hát mert ezt csinálták a sajáttestsúlyos edzést És a mainapig nem döntötték meg azoknak az embereknek a rekordjait Én megjártam pár konditermet és évekig kondiztam Mert nem ismertem ezt a fajta edzést és lebútított a média hogy csak akkor lehetsz erős ha kondizol
2014. máj. 23. 12:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!