Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mennyit hozott az első...

Nektek mennyit hozott az első kreatin kúrátok?

Figyelt kérdés

Üdv

Látom sok jófej, hozzáértő, komoly válaszoló szokott itt jelen lenni, minden fórumon csomót hazudnak a kúráról, hozzátesznek annyikat amennyi nem valójában.


Őszintén nektek mennyit hozott az első kreatin kúrátok, tömegben és erőben is ? Látványos volt ?



2014. máj. 25. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre én most vagyok kb az egyharmadánál, szinten tartás megy már csak egy ideje, ez az első kreatin kúrám, sima monohidrát por.


Azt kell mondjam, többet hozott, mint vártam. Nem lettem Superman, nem ugrott fel rám 8 kiló izom, de egyértelműen érzem: edzés közben nagyobb súlyokkal tudok dolgozni, erősebbnek érzem magamat.


Feljött már kb 1 kiló, de nyilván ez nem mind izom, a kúra végére +3-4 kg-ot várok.

2014. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez vicces lesz, nekem az első kreatin kúrám emlékezetes volt :)


Mikor az első monohidrátos kúrám csináltam, még nem volt ennyi információ róla, őszintén az első kúrámtól azt hittem hú de izmos fogok lenni, ez így volt, őszintén beszélek nem kamuzgatok.


Az első kreatin kúrámtól 4-5 kg jött fel, amiből 3 - 3.5 kg körül megmaradt.

Tény, hogy picit megemeltem a fehérjebevitelem jobban, ami picit talán még javított a dolgokon, mellett használtam NO Fokozót hetente 2x, hát és kar edzésnél.


Ha kombinálod kis HMB-vel meg kis aminoval pluszba talán még +1 kg feljöhet rád.


Visszatérve rá : Látványos volt igen, számomra, picit élesebbek lettek az izmok, a körvonalai, keményebbek lettek, meg persze mindenhova ment 2-3cm növekedés.

2014. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem eroben annyira nem dob a kreatin, vagy nem igazan tudom hogy ez az ero barmiben tobb e mint a rendes erosodes.

De az izmaim kerekebbek feszultebbek ugy erzem.

2014. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár kilót, de már rég volt, nem emlékszem pontosan az elsőre. Nem csodaszer ez sem.:)
2014. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!