Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy érzem, hogy a mellem...

Úgy érzem, hogy a mellem lemaradt, szerintetek jó döntés lenne heti 2x megedzeni?

Figyelt kérdés
Míg más testrészeknél pakolom fel a plusz súlyt,sajnos a mellnél nem megy feljebb.
2014. máj. 25. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, akkor lehet, de nem szabad túlzásba vinni a dolgot.

Így nézzen ki a dolog :


Hétfő : 1 nyomó gyakorlat (3 széria) és 1 tárogatás vagy valami 45 fokos padon ( 3 széria)

Csütörtök vagy Pénteken : 1 nyomó gyakorlat gépen (3 széria) és 1 tárogató (csigán, gépen, megint 3 széria)


Így lehetséges picit felhozni.

2014. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen úgy megfogod tudni csinálni, bár én szerintem azokon a napokon legalább csinálj 4-5 különböző gyakorlatot háromszor. Ez által biztos behozod a lemaradásodat :)
2014. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor edzheted kétszer, ha egy edzésen nem megy rá rengeteg sorozat. Különben nem fogsz tudni regenerálódni.
2014. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy jó hogy hétfőn,és pénteken 3x5 feladat?
2014. máj. 25. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

edzésenként legyen összesen max 7-8 sorozat. pl kétfajta nyomógyakorlat és még egy tárogatás. A nyomásokból 3-3 munkasorozat (tudod ebbe nincs a kis súlyos bemelegítés) és a tárogatásból meg elég mondjuk 2 sorozat. Én nagy súlyokra is felmegyek nyomásoknál, amibe csak 5-6 ismétlés megy, de tárogatásnál maradok a 10-12-es ismétlésszámnál.


Csak hogy tiszta legyen. Ha kiveszed a súlyt és abba nyomsz 10-et az egy sorozat. Utána pihensz kb 1 percet (nem kell mérni), majd visszafekszel, nyomsz még egyszer 10-et. Így ez már két sorozat volt, sorozatonként 10 ismétléssel. Mert érzem hogy a fogalmakkal még nem vagy tisztában. :)

2014. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!