Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyárra kockahas?

Nyárra kockahas?

Figyelt kérdés
Hogyan kéne edzenem ,hogy kockahasam legyen?Milyen étrend kéne? 175cm/63kg 14/f

2014. máj. 25. 22:55
1 2
 1/11 tkodit ***** válasza:
100%
Két hét múlva nyár... Több alázatot a sporthoz, és máskor kapj észbe időben. Plusz 63 kilósan nem a kockahas a prioritás, amihez diétázni kell, hanem valami izomtömeg felszedése.
2014. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Milyen két hét? Időjárásilag nyár van. Naptár szerint meg 6 nap múlva nyár. Ha most nincs kockás hasad, akkor nyárra se lesz. De ilyen hozzáállással jövő nyárra se.

google->alapismeretek

2014. máj. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hónapokat nézve 6 nap, de a nyári napforduló június 21-én van. Szóval még tavasz van június 21-ig, de már nyárias idővel. Én ott voltam földrajz órán:P
2014. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tkodit ***** válasza:
gratulálok kedves utolsó, én földrajzból érettségiztem, viszont szerintem ezt magasról lesz.rja mindenki.
2014. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy ott voltál földrajzórán. Kár, hogy Magyar nyelv és irodalom órán már nem sikerült mindig részt venni. Szövegértelmezés ugyanis szemmel láthatóan nem megy.

Azt írtam, hogy nyárias az idő és naptár szerint 6 nap van nyárig. A csillagászati nyár kezdetéről nem esett szó, ami jún. 21. De lehet 20 vagy 22 is, keringéstől függően. Ülj le, egyes.

2014. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én sportolok rendszeresen, futok ,biciklizek,fekvőtámaszozok ,hasprésezek,de van egy kis felesleg a hasamon,azért gondoltam ,hogy diétázni kéne
2014. máj. 26. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Első én nem mondtam neked semmit, hogy megszólj.

Második kösz a paraszt beszólást. Én csak hozzátettem és nem kioktattalak. Nálad látom a szöveg értelmezési problémát:D Olvad el mégegyszer, ha nem megy, de lefogadom a földrajz óra tette be neked az ajtót, hogy azonnal késztetést éreztél beszólni:) Típikus gyengeség.

2014. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

63 kg-mal nem diétázni kéne, hanem moderált kaja mennyiséggel izmot építeni. 14 évesen bőven ráérsz. Nem kell és nem is tudsz pár hét alatt kockahasat csinálni.


# 7-es:

Te kezdted a gúnyos megjegyzést a földrajzórával, amit mindenki kioktatásnak venne. Ugyanis a csillagászati nyár kezdetének köze nincs az itteni témához. Tipikus okoskodás.

2014. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt én is gondoltam ,hogy jún.1 re nem lesz kockahasam ,de nyárra valami edzéstervet tudnátok nekem írni?
2014. máj. 26. 17:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak meg köszönöm szépen ,hogy tudott normálisan választ adni.
2014. máj. 26. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!